800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba dílů z čirého polykarbonátu
Spodní deska
Obrábění krytů
Mikroperforační válec na HDPE fólie
Frekvenční měnič
5 nejnovějších nabídek
Pokládka živice
Rekonstrukce a modernizace jeřábů
Jeřábové dráhy
Jednonosníkové mostové jeřáby
Stroje a linky pro zpracování technických vláken, fólií a tkanin

OKNOPLAST na veletrhu MADE Expo 2013

31/10/2013

oknoplast_543

OKNOPLAST na veletrhu MADE Expo 2013 představil okno budoucnosti i hvězdy italského fotbalu

 

 

Společnost OKNOPLAST, přední evropský výrobce plastových oken, představila na Mezinárodním veletrhu stavebnictví a architektury MADE Expo 2013 v Miláně, své produktové novinky. Největším lákadlem expozice bylo inovativní řešení Winergetic Premium Passive – okno s kosmickou technologií aerogelu. Přítomnost jednoho z pěti největších evropských producentů oken na veletrhu obohatily také největší fotbalové hvězdy z klubu Inter Milán, který OKNOPLAST sponzoruje, Hugo Campagnaro a Mauro Icardi.

OKNOPLAST na veletrhu MADE Expo představil celou řadu novinek a nejlepších řešení ze své nabídky. Jednou z nejvýraznějších inovací je okno Winergetic Premium Passive, které kombinuje skvělé parametry energetické úspornosti s moderním designem. Systém vyhovuje přísným požadavkům na okna určená pro pasivní budovy, což bylo potvrzeno certifikátem renomovaného výzkumného institutu IFT Rosenheim. Winergetic Premium Passive se odlišuje od jiných výrobků moderní, směrem ven zaoblenou linií profilu. Winergetic Premium Passive je navíc prvním a dosud jediným PVC oknem, v němž byl použit aerogel – materiál s nejlepšími tepelně-izolačními vlastnostmi na světě, který se používá například při konstrukci kosmických lodí nebo jako izolační vrstva ve skafandrech kosmonautů.

Velkému zájmu návštěvníků veletrhu se těšilo okno ve verzi Collorfull. OKNOPLAST jako jediný výrobce oken vypracoval řešení, ve kterém - kromě povrchů okna pokrytých fólií se vzhledem dřeva - jsou stejným způsobem upraveny také vnitřní plochy, viditelné po otevření křídla. V systému Colorfull tak okna mají jednotnou barvu a strukturu po celém povrchu.

 

U většiny oken na veletrhu byl předveden inovační termorám WARMATEC, který spojuje dokonalé technické parametry i estetické hodnoty a dá se použít ve všech systémech oken OKNOPLAST. Termorám  je tvořen spojením dvou materiálů – jeho dolní část je z ušlechtilé oceli, která zaručuje pevnost, zatímco horní část z umělé hmoty se vyznačuje nízkým součinitelem tepelné vodivosti. Díky tomuto provedení zmenšuje vznik termického můstku na spojení skla s rámem, a v důsledku snižuje Uw součinitel pro celé okno. Termorám WARMATEC je dostupný ve třech barevných provedeních – černé, tmavě šedé a světle hnědé, ideálně přizpůsobených barvám těsnění.

 

V Miláně byly k vidění také elegantní, ergonomické kliky a kování z nové řady dESIGN+. Řada dESIGN+ vznikla ve spolupráci s renomovaným návrhářským studiem KISKA, které projektuje mimo jiné legendární motorky KTM nebo součástky pro značku Audi.

 

 

Více informací k článku najdete zde

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU