800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba dílů z čirého polykarbonátu
Spodní deska
Obrábění krytů
Mikroperforační válec na HDPE fólie
Frekvenční měnič
5 nejnovějších nabídek
Pokládka živice
Rekonstrukce a modernizace jeřábů
Jeřábové dráhy
Jednonosníkové mostové jeřáby
Stroje a linky pro zpracování technických vláken, fólií a tkanin

OKNOPLAST představil na IBF v Brně produktové novinky

13/05/2013

Společnost v Čechách poprvé ukázala nové typy oken oceněné na věhlasném italském veletrhu MADE Expo 2012

 

Praha, 10. května 2013 – Společnost OKNOPLAST, přední evropský výrobce výplní stavebních otvorů, představila na mezinárodním stavebním veletrhu IBF 2013 v Brně své produktové novinky. OKNOPLAST v Brně ukázal především plně probarvená okna systému Colorfull, která byla oceněna jako nejlepší výrobek veletrhu MADE Expo 2012 v Miláně, a energoúsporné okno Winergetic Premium Passive. 

Na mezinárodním stavebním veletrhu IBF se každoročně setkává řada tuzemských i zahraničních vystavovatelů, aby odborné i laické veřejnosti přinesli ucelenou prezentaci všech oborů stavebnictví a technického zařízení budov. Stavební veletrhy Brno jsou akcí světového formátu, které se letos zúčastnilo 671 vystavovatelů a přes 60 000 návštěvníků z celého světa. Letošní veletrh se konal ve dnech 23. – 27. dubna a jeho hlavními tématy byla energetická charakteristika budov a interiérový design.

„Do Brna jsme přivezli poslední produktové novinky, které vzbudily velký ohlas i na podzimním mezinárodním veletrhu MADE Expo 2012 v Miláně. Na vystavených exponátech jsme ukázali jednoznačný záměr značky odlišit se od konkurenčních produktů. Dbáme jak na funkčnost, tak na kvalitní zpracování a designové provedení – všechny naše produkty jsou autorským výsledkem činnosti našeho vývojového oddělení,“ komentuje přednosti produktů značky OKNOPLAST Juraj Koudela, obchodní ředitel společnosti OKNOPLAST v České republice a na Slovensku.

Návštěvníci expozice OKNOPLAST si mohli prohlédnout řešení spojující výborné tepelně-izolační vlastnosti a neopakovatelný design. OKNOPLAST poprvé v Čechách představil okno Winergetic Premium se skly Ug=0,3 W/m²K a výztuhou s tepelnou vložkou, jehož celkový součinitel tepleného prostupu je pouze Uw=0,6 W/m²K. Rafinovaně elegantní a směrem ven zaoblená linie profilu a minimalistické kliky, bezpečnostní čepy a kryty kování z řady dESIGN+ pak vytvářejí z tohoto okna důležitý dekorační prvek.

Na stánku byla k vidění také okna Platinium Evolituion1 a Platinium Evolution². Obě okna byla prezentována v provedení ColorFull, ve kterém - kromě povrchů okna pokrytých fólií se vzhledem dřeva - jsou stejným způsobem upraveny také vnitřní plochy, viditelné po otevření křídla. V systému

Colorfull tak okna mají jednotnou barvu a strukturu po celém povrchu, čímž získají impozantní vzhled. Kromě toho společnost vystavovala také:

  • Balkónové dveře HST s elektrickým pohonem
    • Balkónové dveře PSK s novým kováním vybaveným funkcí samozavírání dveří a funkcí mikroventilace
    • Nový model vnějších dveří vyrobených z hliníku
    • Vnější rolety

„Běžný zákazník se v technických specifikacích a požadavcích na kvalitní okna neorientuje. Proto jsme zvolili cestu výroby takových oken a dveří, které bychom si i sami vybrali. Také cenová politika je pro zákazníka vstřícná a cena produktů značky OKNOPLAST odpovídá jejich nadstandardní kvalitě,“ dodává Juraj Koudela.

Společnost OKNOPLAST připravila pro návštěvníky veletrhu IBF bohatý program. Kromě produktových novinek se mohli návštěvníci na stánku OKNOPLASTu setkat i s fotbalovými šampiony, protože jako sponzor fotbalového klubu Inter Milán má OKNOPLAST k fotbalu velmi blízko. Návštěvníci expozice OKNOPLASTu tak mohli například obdivovat vystoupení mistra světa v žonglování s fotbalovým míčem, Krzysztofa Golonka, nebo si zahrát s mistryněmi světa ve stolním fotbale, Agnieszkou Rutkowskou a Agatou Ćwiąkałou.

 

Fotografie systému Colorfull ke stažení zde.

Fotografie okna Winergetic Premium ke stažení zde.

Fotografie oken Platinium ke stažení zde.

Fotografie klik ke stažení zde.

Fotografie kování ke stažení zde.

 

Pro více informací kontaktujte:

Šárka Bláhová

PRAM Consulting s.r.o.

T: + 420 224 913 000

M: + 420 734 428 603

E: sarka.blahova@pram.cz

 

 

O společnosti OKNOPLAST

OKNOPLAST je dynamicky se rozvíjející firma s vybudovanou pozicí lídra na evropském trhu v oboru plastových a hliníkových oken. Nabízí plastová okna a dveře, hliníkové konstrukce, okna a venkovní dveře, rolety, příslušenství k oknům a v neposlední řadě odborné poradenství přizpůsobené individuálním potřebám zákazníků. Firma OKNOPLAST vznikla v roce 1994 na základě zkušeností s výrobou moderních plastových oken a s využitím hlubokých znalostí jak tohoto odvětví, tak situace na trhu. Podnik se skládá z výrobních hal s celkovou plochou 31 tisíc m2, moderních kancelářských budov, skladovacích a manipulačních ploch.
V průběhu prvních deseti let své existence si společnost vybudovala postavení solidní značky a zařadila se mezi přední evropské výrobce plastových oken a dveří. V roce 2011 činil prodej firmy téměř jeden milion okenních jednotek. Více o nadčasových oknech, dveřích, roletách, hliníkových produktech a řešeních pro zimní zahrady na www.oknoplast.cz.

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU