800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba dílů z čirého polykarbonátu
Spodní deska
Obrábění krytů
Mikroperforační válec na HDPE fólie
Frekvenční měnič
5 nejnovějších nabídek
Pokládka živice
Rekonstrukce a modernizace jeřábů
Jeřábové dráhy
Jednonosníkové mostové jeřáby
Stroje a linky pro zpracování technických vláken, fólií a tkanin

OKNOPLAST představil novou značku hliníkových oken a vstupních dveří

08/01/2014

aluhaus_505

Nová značka s prověřenou technologií přináší širokou škálu vzorů vstupních dveří

 

Společnost OKNOPLAST, přední evropský výrobce plastových oken, vstoupila na trh s novou značkou hliníkových oken a vstupních dveří. Po transformaci společnosti v roce 2013 spadají do Skupiny OKNOPLAST značky OKNOPLAST, Aluhaus a WnD. 

Vstupní dveře jsou vizitkou každého domu. Vhodně zvolené dveře zdůrazňují styl budovy a zvou hosty, aby překročili práh. Není tedy nic divného, že máme zájem na tom, aby vypadaly přitažlivě, a přitom byly pevné a dobře chránily náš dům proti tepelným ztrátám i nezvaným hostům. Odpovědí na uvedené požadavky je značka Aluhaus vytvořená Skupinou OKNOPLAST.

V nabídce Aluhaus jsou k dostání v bohatém výběru dezénů vnější dveře s typickým moderním vzhledem. Všechny výrobky Aluhaus mají nezávisle na výplni, která je v nich použita, součinitel prostupu tepla na úrovni Ud ≤0,8 W/m²K, což umožňuje jejich používání v pasivních budovách.

„Dnešní zákazníci častěji než kdykoliv předtím hledají řešení spořící energie. Energoúsporné stavebnictví získává v celé Evropě na významu – díky němu totiž můžeme snižovat náklady na provoz domů a bytů. Tyto tendence však nutně nemusejí znamenat, že bychom se měli vzdát vysněného projektu domu s krásným a originálním vchodem. Značka Aluhaus byla vytvořena právě proto, aby umožnila realizovat i ten nejodvážnější design, a přitom dodržet požadované tepelně-izolační vlastnosti,“ říká Juraj Koudela, obchodní ředitel společnosti OKNOPLAST.

Vstupní dveře Aluhaus jsou k dostání ve čtyřech základních liniích – Elite, Elite Frame, Simple a Flat, z nichž každá je dostupná v mnoha verzích. Liší se mj. druhem dekoračních aplikací a tvarem madel.

  • V modelu Elite jsou ve speciálních v plechu vyřezaných otvorech vytvořeny minimalistické aplikace vyrobené z nerezové oceli.
  • Zvláštním znamením dveří Elite Frame je elegantní černý rámeček kolem skleněných dekorací, který vytváří v oblasti vstupu jedinečné kouzlo.
  • Řada Simple spojuje jednoduchost a eleganci – moderní panely jsou obohaceny o vypouklé eloxované intarzie v barvě INOX.
  • Dveře Flat vytvořené z designových panelů a ve spojení s bočními světlíky s pískovanými skly jsou výjimečnou vizitkou domu. Sklo zde otevírá interiér zvláštní světelné hře.

Výrobce zákazníkům nabízí širokou paletu barev RAL a odstínů se vzhledem dřeva. Dýha je nanášená technologií Decoral, která umožňuje vytvoření letokruhů, což významně zvyšuje estetickou úroveň dveří. Důležitým prvkem systému je také překrytí dýhou vnitřních částí dveří, které jsou vidět teprve při otevření dveřního křídla. Díky tomu dveře vypadají elegantně v každé poloze křídla. Bonusem je možnost snadného sladění dveří s odstínem oken z nabídky OKNOPLAST.

 

Více informací a dostupnost modelů dveří, včetně konfigurátoru dveří, který pomáhá zákazníkům při volbě ideálního vzoru dveří pro jejich domov, nabízí nové webové stránky www.aluhaus.cz.

Aluhaus má ve své nabídce také velký výběr konstrukcí zimních zahrad. Zimní zahrada dává budově lehkost a vytváří velké možnosti aranžování – můžeme ji proměnit na v zeleni ponořené místo k relaxování nebo na sluncem zalitý obývací pokoj. Barva a tvar zimní zahrady závisí hlavně na nápaditosti majitele, Aluhaus má totiž ve své nabídce konstrukce, které umožňují uskutečnit i ty nejvíce avantgardní projekty.

Další informace na www.aluhaus.cz.

 

 

O Aluhaus

Aluhaus je součástí Skupiny OKNOPLAST. Základem produktového portfolia společnosti jsou hliníková okna a vstupní dveře. Sídlo firmy, výrobní haly a skladovací plochy se nacházejí v Ochmanowu u Krakova a celý areál se rozkládá na ploše větší než 2000 m². Společnost plánuje uzavřít rok 2013 s obratem ve výši 15 mil. zlotých a 65% podílem exportního prodeje. Výrobky firmy lze zakoupit v mezinárodní prodejní síti OKNOPLAST.

Aktuální výrobní kapacita Aluhaus činí 12 000 tisíc kusů jednotek ročně. Díky dlouholetým zkušenostem odborníků a modernímu strojovému parku splňují výrobky Aluhaus očekávání zákazníků s nejvyššími požadavky. Veškeré výrobky Aluhaus jsou certifikovány podle normy EN 14351-1 a označeny symbolem CE, což zaručuje dosažení požadovaných parametrů těsnosti, výdrže a vodotěsnosti.

Stálé kontroly výrobních procesů v každé z výrobních etap zajišťují vysokou kvalitu zboží. Výrobce nabízí také bohatý výběr vzorů a širokou paletu barev, což umožňuje vytvářet neopakovatelné kompozice.

V rámci Skupiny OKNOPLAST působí tři společnosti: OKNOPLAST, Aluhaus a WnD. Umožňuje to zcela přesně uspokojovat rostoucí potřeby zákazníků s těmi nejvyššími požadavky. OKNOPLAST působí v segmentu plastových oken Top Premium, WnD je výrobce oken ekonomic plus.

 

 

 

Pro více informací kontaktujte:

Šárka Bláhová

PRAM Consulting s.r.o.

T: + 420 224 913 000

M: + 420 734 428 603

E: sarka.blahova@pram.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU