800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Konektory
Lokální oprava střechy
Dýchací přístroje
Použité tvářecí stroje znáček TRUMPF, AMADA
Barevné kovy
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
Vštřikovací HDPE drť
Drť HDPE PE 500
Převodník pro termoelektrické snímače typu K, J, S, B, L
Převodník pro odporové vysílače s proudovým výstupem 4 - 20 mA

OKNOPLAST představil plně probarvená okna Colorfull

12/02/2013

oknoplast_619Okna s jednotnou barvou a strukturou po celém povrchu byla oceněna jako nejlepší výrobek veletrhu MADE Expo 2012 v Miláně

 

Praha, 13. listopadu 2012 – Doby, kdy byla plastová okna k dostání pouze v bílé barvě, jsou dávno minulostí. Společnost OKNOPLAST udělala krok vpřed a jako první výrobce oken vytvořila systém Colorfull.  Řešení, ve kterém – kromě povrchů okna pokrytých fólií se vzhledem dřeva – jsou stejným způsobem upraveny také vnitřní plochy viditelné po otevření křídla. Okna Colorfull byla oceněna jako nejlepší výrobek veletrhu MADE Expo 2012 v Miláně a jsou k dispozici v pestré paletě barev.

Jako jediný výrobce oken vypracoval OKNOPLAST řešení oken, která mají jednotnou barvu a strukturu po celém povrchu. Do této doby byla u plastových oken překrývaná fólií pouze vnitřní a vnější část profilů. Celá plocha profilu plastových oken tak díky jednotné barvě a struktuře získala dosud nevídaný vzhled.

„OKNOPLAST jako firma, která působí v segmentu Premium, vždy klade velký důraz jak na kvalitu, tak na estetický vzhled svých výrobků. Systém Colorfull je výsledkem našeho zaměření na detail. Při jeho zpracování jsme chtěli zákazníkům poskytnout plastová okna, která i po otevření vypadají elegantně a zdůrazňují styl interiéru,“ říká Juraj Koudela, obchodní ředitel společnosti OKNOPLAST.  

OKNOPLAST představil systém Colorfull jako hit sezony poprvé na veletrhu stavebnictví a interiérů Made EXPO v Miláně. Řešení vzbudilo velký zájem návštěvníků a uznávaný italský stavební portál edilportale jej ocenil jako nejlepší výrobek veletrhu.

Okna v systému Colorfull jsou dostupná v odstínech se vzhledem dřeva, mj. v barvách zlatý dub, ořech nebo Winchester. Barvu profilů lze tedy přizpůsobit ostatním prvkům fasády a vytvořit tak harmonické kompozice při aranžování interiérů.

 

Fotografie okenního systému Colorfull lze stáhnout zde.

 

Pro více informací kontaktujte:

Šárka Bláhová

PRAM Consulting s.r.o.

T: + 420 224 913 000

M: + 420 734 428 603

E: sarka.blahova@pram.cz

 

 

O společnosti OKNOPLAST

OKNOPLAST je dynamicky rozvíjející se firma, s vybudovanou pozicí lídra v oboru plastových a hliníkových oken na evropském trhu. Nabízí plastová okna a dveře, hliníkové konstrukce, okna a venkovní dveře, rolety, příslušenství k oknům a v neposlední řadě odborné poradenství přizpůsobené individuálním potřebám zákazníků. Firma OKNOPLAST vznikla v roce 1994 na základě zkušeností s výrobou moderních plastových oken a s využitím hlubokých znalostí jak tohoto odvětví, tak situace na trhu. Podnik se skládá z výrobních hal s celkovou plochou 31 tisíc m2, moderních kancelářských budov, skladovacích a manipulačních ploch.
V průběhu prvních deseti let své existence se společnost vypracovala do postavení solidní značky a zařadila se mezi přední evropské výrobce plastových oken a dveří. V roce 2011 činil prodej firmy téměř jeden milion okenních jednotek. Více informací naleznete na www.oknoplast.cz.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU