800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba dílů z čirého polykarbonátu
Spodní deska
Obrábění krytů
Mikroperforační válec na HDPE fólie
Frekvenční měnič
5 nejnovějších nabídek
Pokládka živice
Rekonstrukce a modernizace jeřábů
Jeřábové dráhy
Jednonosníkové mostové jeřáby
Stroje a linky pro zpracování technických vláken, fólií a tkanin

PANASONIC UVÁDÍ PROFESIONÁLNÍ LCD DISPLEJE LF50

28/11/2012

panasonic_218VELKÝ FORMÁT, VYSOKÝ JAS, TENKÝ DESIGN, SPOLEHLIVOST A ODOLNOST

 

Praha – 27. listopadu 2012 – Divize Visual System Solutions společnosti Panasonic[1] s potěšením oznamuje uvedení řady LCD displejů LF50 zastoupené 80" modelem TH-80LF50 a 70" modelem TH-70LF50. Nová řada displejů LF50 přichází na trh v listopadu 2012. Tato řada věnuje velkou pozornost designu a přináší tenké rámy displejů, vysoký jas, kontrastní poměr 5 000:1 i zvláštní vlastnosti, jako je výjimečně nízká hmotnost, díky níž jsou displeje řady LF50 ideální pro stropní montáž do interiérů.

panasonic_417

Jas, který upoutá

Díky vysoké hodnotě jasu 700 cd/m² a kontrastnímu poměru 5 000:1 disponují tyto displeje vizuální atraktivitou, která zajistí, že nezapadnou ani v největších veřejných prostorách. V konkurenci ostatních digitálních zobrazovacích zařízení zajistí tyto displeje marketingový účinek díky své schopnosti reprodukce jasného obrazu v takřka životní velikosti a optimální kvalitě Full HD 1080p.

Krásný ultratenký design

Díky ultratenkému panelu[2] o tloušťce pouhých 89 mm a minimalistickému designu jsou tyto displeje ideální pro veřejné prostory. Díky systému ovládání na dálku prostřednictvím LAN lze displeje LF50 umístit i do prostor, kde k nim nebude snadný přístup.

Přizpůsobivé a lehké

Pronajímatelé techniky a pořadatelé akcí ocení unikátní systém závěsných ok na strop, díky němuž lze displeje snadno zavěsit na konzolu, a velmi nízkou hmotnost 47 kg,[3] která umožňuje bezpečnou montáž i na dočasné přepážky. Doplňková funkcionalita HD-SDI a ochranné sklo přispívají k tomu, že tato nová řada se stane oborovým standardem.

Spolehlivost a odolnost pro nepřetržitý provoz

Řada LF50 je určena pro nepřetržitý denní a noční provoz. Díky systému podsvícení pomocí LED spotřebují tyto displeje pouhých 260 W[4], což při jasu 700 cd/m² znamená revoluci v energetické efektivitě na trhu audiovizuálních zařízení. Spolu s možnostmi montáže na podstavec nebo na závěsné nástěnné konzoly poskytuje displej s odolným ochranným sklem[5] další ochranu před možným poškozením při instalaci na exponovaných místech.

Buďte mezi prvními, kdo uvidí displeje řady LF50 na vlastní oči

Díky režimu videostěny složené až z 5×5 displejů s 10 připojovacími porty jsou displeje Panasonic řady LF50 připraveny pro širokou škálu aplikací digitálních zobrazovacích zařízení. Společnost Panasonic očekává po listopadovém uvedení této řady na trh vysokou poptávku. Zákazníci jsou zváni k návštěvě webových stránek, kde naleznou další informace a mohou se přihlásit na předváděcí akci Panasonic Visual Experience, která v průběhu listopadu/prosince představí vizuální řešení Panasonic v několika velkých evropských městech. Více na webu visualexperience.panasonic.eu.

 

Specifikace – profesionální LCD displeje TH-70LF50 70" a TH-80LF50 80"

 • jas 700 cd/m2
 • kontrastní poměr 5 000 : 1
 • nepřetržitý provoz
 • podpora ovládání přes LAN
 • možnost zřetězení přes DVI a RS-232-C
 • video stěna z až 5×5 jednotek
 • orientace na šířku i na výšku
 • možnost zavěšení na strop
 • kompatibilita s VESA 400×400 mm
 • vybaveno zásuvkou pro další funkce
 • „SLOT2.0“
 • režim ECO pro snadnou úsporu energie[6]

 

Další informace, obrazový materiál atd. poskytne:

 

 

Kontakt pro novináře:

Stanislav Přibyl

stanislav.pribyl@pram.cz

m: +420 736 684 268

 

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. PSCEU si klade za cíl zlepšovat pracovní prostředí firemních profesionálů a zvyšovat efektivitu a výkonnost jejich organizací. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. Produktové portfolio zahrnuje PBX telekomunikační systémy, tiskárny, profesionální kamerové systémy, projektory, profesionální displeje a odolné mobilní počítače. S přibližně 500 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Společnost Panasonic je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů pro širokou škálu spotřebitelských, firemních i průmyslových požadavků. Sídlo společnosti je v japonské Ósace a v loňském fiskálním roce končícím 31. března 2012 vykázala společnost příjmy přes 71,4 miliard euro. Akcie společnosti Panasonic jsou kótovány na burzách v Tokiu, Ósace, Nagoi a New Yorku (NYSE: PC). Pro více informací navštivte internetové stránky na adrese www.panasonic.cz.

 [1] Panasonic System Communications Company Europe

[2] Displej o tloušťce pouhých 89 mm na 80" modelu TH-80LF50 i 70" modelu TH-70LF50

[3] Hmotnost pouhých 60 kg u 80" modelu TH-80LF50 a 47 kg u 70" modelu TH-70LF50

[4] Spotřeba 380 W pro 80" model TH-80LF50 a 260 W pro 70" model TH-70LF50

[5] Ochranné sklo

[6] Technické údaje produktu (design a technické údaje mohou být bez upozornění změněny)

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU