800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

Papíry pro obaly na ovoce a zeleninu

18/07/2013

obal_276V rámci veletrhu Fruit Logistica 2013 představila firma Mondi Containerboard nové vysoce kvalitní surové papíry pro výrobu obalů z vlnité lepenky pro balení ovoce a zeleniny. Surové papíry,  certifikované podle FSC a  PEFC jsou vhodné nejen pro výrobu vlnité lepenky, nýbrž i také pro další obalové účely. Podle údajů Mondi bodují odolností vůči vlhkosti, teplu a chladu. Druhy papíru Pro Vantage Komiwhite a Pro Vantage Baywhite jsou používány jako vnější krycí vrstva lepenkových obalů a jsou k dostání v plošných hmotnostech od 115 g/m². Díky jejich hladkosti a zářivé bělosti povrchu umožňují prvotřídní kvalitu tisku. Výrobková řada Pro Vantage a Eco Vantage jsou vhodné pro použití v extrémních podmínkách a zajišťují stabilní obalová řešení. Na veletrhu v Berlíně byly vystaveny druhy Pro Vantage Kraftliner, Pro Vantage Kraft Top Liner, Pro Vantage Kraft Top Liner X a Eco Vantage Kraft Xlite. Návštěvníci také mohli vidět Pro Vantage
Fluting Fresco a Po Vantafe Fluting Aqua. Tyto flutingy z polocelulózy se hodí pro taková použití, kde je vyžadována stabilita a odolnost vůči vlhkosti. Oba druhy jsou nabízeny v plošných hmotnostech od 112 g/m².

Firma Mondi vyvinula novou přírodní alternativu Eco-Liner k tradičním Release linerům. Při jejich výrobě se nepoužívají chemické bělicí prostředky. Celulóza pro jejich výrobu je certifikovaná podle standardů FSC. Ve srovnání s tradiční výrobou potřebují méně chemikálií a ve výrobě vzniká méně škodlivých látek. Mají přírodní hnědou barvu, čímž podtrhují „zelenou image“ výrobků jejich zákazníků. Dodávají se v šířkách od 20 do 2 300 mm a plošných hmotnostech od 62, 80 a 90 g/m².

 

 

 

www.packaging-cz.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU