800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Likvidace odřezků HDPE pěny
Flow pack balící stroj na RAW tyčinky 30-50
Výroba hřídele
Dřevěný materiál
Nafta 3000 l
5 nejnovějších nabídek
Sedák rovný (Podlepený) 510x420x60
Vlastní konstrukce licích zařízení
Pokládka živice
Rekonstrukce a modernizace jeřábů
Jeřábové dráhy

Philips LED pro denní svícení - ještě snadnější montáž

12/08/2013

 

LED světla pro denní svícení se stávají mezi automobilisty stále populárnějšími. Nyní můžete vašeho miláčka vybavit tímto efektivním a vysoce účinným doplňkem ještě jednodušeji, a to díky montážním rámečkům pro světla LED DayLight, které Philips vytvořil pro nejrozšířenější modely vozů v Evropě. Nové sady denních světel Philips LED jsou navržené pro větší komfort řidičů a autoopraven při montáži. Kompletní instalace se totiž dá zvládnout během několika minut. Montážní rámečky Philips DayLight jsou určeny pro typy světel LED DayLight 4 a LED Daylight 8. Montují se pouhým nacvaknutím na přední nárazník nebo mřížku přívodu vzduchu, čímž je instalace ještě jednodušší a rychlejší než v případě standardních světel pro denní svícení.

Montážní rámečky světel denního svícení jsou již k dispozici pro modely Peugeot 207 a 308 (v kombinaci se světlem Philips LED Daylight 4), Opel Corsa D a Opel Astra H (v kombinaci s LED Daylight 8).

Každý typ montážního rámečku je určen speciálně pro konkrétní značku a konkrétní model automobilu a je schválen výrobcem. Společnost Philips plánuje postupné zavedení sad pro další značky a modely.

 

led_474

 

 

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU