800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Přeprava D/Schwabach - CZ/Jičín
Gitterboxy
Výroba garážových vrat - poptávám prkna
Palety
Přeprava zboží
5 nejnovějších nabídek
Výkup rozbitých přepravek výměnou za nové bedny
Plastové odpady - výkup
Výrobní program
Historie firmy
WOODPROTECTOR

Plastové jímky

22/04/2014

Nabízíme Vám vysoce kvalitní plastové jímky vhodné k zadržování dešťové vody a vody splaškové, užitkové.

Jímky disponují žebrovanou konstrukcí, která se oproti konkurenčním produktům tvořeným z polotovarů desek, jež se spojují technologií svařování, vyznačuje vysokou odolností. Naše jímky nekorodují a jsou 100% recyklovatelné.

Výrobky, které zde naleznete, splňují přísné evropské normy zaručující, že se Vám dostane skutečné kvality.

Plastové jímky Betaxo

Jímka Betaxo je zárukou pohodlného života. Lze ji využívat jako akumulátor dešťových srážek, který můžete následně použít k zalévání záhonů nebo skleníků, kropení kurtů, praní prádla, plnění bazénů čistou dešťovou vodou a dalším účelům.

Všechny jímky z naší produkce jsou rovněž vybaveny bezpečnostním přepadem. Výhody přináší také skutečnost, že jímky Betaxo nemusíte ukládat do předem vybetonované jámy. Postačí je pouze usadit do vykopané jámy a zakrýt pískem nebo štěrkopískem.

Životnost našich plastových jímek prakticky není omezená. Jsou vyrobeny z materiálu, který nepodléhá přirozeným rozkladným silám přírody.

Na celé planetě se vyskytuje 97% slané vody. Takže pouhé 3% tvoří voda sladká. Z toho je podstatná část těchto zásob soustředěna za polárními kruhy ve formě ledu. Taková čísla v člověku vyvolají tendence s vodou šetřit – což je v současné době skutečně na místě.

Jímky na vodu jsou i k tomu ideálním pomocníkem. Tam, kde není nutné používat pitnou vodu (praní prádla, zalévání,…) je možné využít vodu dešťovou.

Dešťová voda je měkká a tedy šetří Vaší pračku tím, že se neusazuje na povrchu jejích důležitých součástek. Dešťová voda je vhodná i ke splachování.

Šetrností vůči přírodě ochraňujeme i sebe a budoucí svět, který tu zanecháme svým dětem. Plastové jímky se mohou stát nejen nezbytností v oblastech, kde není možná přípojka na městskou kanalizaci, ale i Vaší prodlouženou rukou při ochraně sebe, svých dětí i naší planety Země.

 

jimka_538
Více informací k článku najdete zde

BETAXO CZ s.r.o.

náměstí Přátelství 1518/4

120 00   Praha 10 - Hostivař

+420 725 065 551

info@kvalitnijimky.cz

www.kvalitnijimky.cz

 


http://firmy.industry-eu.cz/betaxo-cz-sro

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU