800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

Pneumatiky Goodyear a Dunlop v testech obstály na výbornou

02/04/2013

 

Nové modely pneumatik Goodyear a Dunlop v nedávné době podstoupily sérii testů, kterým je podrobila zahraniční motoristická periodika. Pneumatiky si v nich vedly velice dobře. Nová pneumatika Goodyear EfficientGrip Performance dosáhla v testech hned na několik předních umístění. Pneumatika, která byla předvedena na letošním Ženevském autosalonu a nyní je uváděna na trhy po celé Evropě, na Středním východě a v Africe, se honosí jedním z nejvyšších hodnocení na tzv. evropském štítku. V přilnavosti na mokru má stupeň A, ve valivém odporu stupeň B.

Novou pneumatiku otestovalo několik významných německých motoristických časopisů. V testech Auto Zeitung a ADAC Motorwelt obsadila druhé místo, přičemž oceněny byly především komplexní schopnosti pneumatiky. ACE Lenkrad / GTU zařadil pneumatiku na třetí místo, přesto však s hodnocením „Velmi doporučujeme".

Čelní pozice v testech obsadila také nedávno představená pneumatika Dunlop Sport BluResponse. V Německu zvítězila v testech magazínů Auto Bild a ACE Lenkrad/GTU. Tato vítězství přišla pouze pár týdnů poté, co ji ocenil magazín Auto Express ve Velké Británii s tím, že jde o „cenný přírůstek v sortimentu značky".

Nová Dunlop Sport BluResponse je letní pneumatika určená pro osobní vozidla, která řidičům nabízí mnohé výhody včetně výborné přilnavosti k mokrému povrchu vozovky a významné úspory paliva.

Dunlop Sport BluResponse je vyrobena z polymerů používaných při výrobě pneumatik pro závodní vozidla. Polymery zajišťují vysokou adaptabilitu na povrch vozovky, vylepšenou přilnavost na mokré vozovce a výborný výkon při brzdění. Z hlediska evropského štítku je pneumatika s hodnocením B ve valivém odporu a A v přilnavosti na mokrém povrchu jednou z nejlépe hodnocených.

Auto Bild Online nazval pneumatiku Dunlop BluResponse „Příkladnou", ACE Lenkrad / GTU jí dal nejvyšší hodnocení „Velmi doporučujeme". V nedávno zveřejněných hodnoceních organizací ADAC, ÖAMTC a Stifung Warentest figuruje tato pneumatika vždy na druhém místě, přičemž o vítězství přišla pokaždé o pouhý jeden bod.

 

 

pneu_392

 

www.technickytydenik.cz

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU