800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Konektory
Lokální oprava střechy
Dýchací přístroje
Použité tvářecí stroje znáček TRUMPF, AMADA
Barevné kovy
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
Vštřikovací HDPE drť
Drť HDPE PE 500
Převodník pro termoelektrické snímače typu K, J, S, B, L
Převodník pro odporové vysílače s proudovým výstupem 4 - 20 mA

Podle úřadů nejkvalitněji stavební práce dodává Strabag

28/03/2013

ceec_623Praha 26.března 2013 – Vítězem prvního ročníku soutěže TOP Stavební firma 2012 v kategorii Státní sektor se stal Strabag. Rozhodly o tom na základě hlasování přímo veřejní zadavatelé. Vyhlašovatelem soutěže je analytická společnost CEEC Research. Na druhém místě se umístnila společnost Swietelsky stavební, bronz získala Colas CZ. Vítězové převzali ocenění na Setkání lídrů českého stavebnictví od ministra průmyslu a obchodu Martina Kuby, jehož resort nad touto akcí převzal záštitu.

Cílem soutěže je ocenit nejlepší stavební společnosti za realizaci kvalitních staveb, a propagovat tak rozvoj a další směřování českého stavebnictví. „V dnešní době, kdy ze všech stran stále slyšíme o nedostatku zakázek, rostoucím tlaku na cenu a v jeho důsledku klesající kvalitě, jsme se rozhodli povzbudit stavební firmy a vyzvednout ty, které tomu všemu vzdorují se ctí a které dokážou realizovat stále kvalitně a efektivně,“ říká Jiří Vacek, ředitel CEEC Research.

Porota se skládala z 300 představitelů veřejných investorů – zadavatelů, kteří zakázky stavebním společnostem zadávají. Hodnotili kvalitu a spokojenost s prací stavebních firem na základě tří kritérií: realizace stavby proběhla v kvalitě stanovené investorem, v dohodnutém časovém horizontu a v dohodnuté ceně.   

Do soutěže TOP stavební firma roku se nelze přihlásit, nominováno je automaticky 25 největších dodavatelů stavebních prací pro veřejný sektor v daném roce (podle počtu realizovaných veřejných zakázek).

Podrobná pravidla soutěže TOP Stavební firma naleznete na stránkách www.ceec.eu

Kontakt pro média:
Jitka Němečková
Communication Director
CEEC Research
E-mail: nemeckova@ceec.eu
Tel.: +420 731 193 191

CEEC Research je největší analytickou společností specializující se na stavebnictví v zemích střední a východní Evropy. Byla založena v roce 2005 a od té doby bezplatně poskytuje studie o aktuálním stavu a očekávaném vývoji stavebnictví v deseti zemích střední a východní Evropy. Všechny studie a analýzy CEEC Research jsou založeny výhradně na údajích získaných z pravidelných strukturovaných interview s klíčovými představiteli vybraných největších, středních i malých stavebních společností.

 

CEEC Research navíc k pravidelným a bezplatným analýzám stavebnictví také vahlašuje soutěž TOP Stavební firma roku a organizuje Setkání lídrů stavebních společností, kterých se účastní generální ředitelé nejvýznamnějších stavebních společností, prezidenti svazů, cechů a komor z oblasti stavebnictví a rovněž i ministři a nejvyšší představitelé státu vybraných zemí.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU