800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba obalu dle přílohy
Krycí deska
Výroba zábradlí
Obrábění dle přílohy
Obaly,boxy,palety
5 nejnovějších nabídek
Předúprava žárového zinku - Sweeping
Profily z kompozitu WPC
Zatravňovací plastový systém
Výměna dopravního značení
Soustruhy - polo/automatické A 40 C

Pohodlí ve stínu slunečníku

13/06/2013

 

Máte na zahradě či terase pěkný nábytek, ale stále k němu něco chybí? Možná to spraví pohodlné potahy a ochrana před sluníčkem v podobě pěkného slunečníku.

Jak správně vybrat slunečník, který bude splňovat všechny potřebné funkce? Než se pro koupi rozhodnete, v prodejně si jej pečlivě prohlédněte a zjistěte, co všechno umí.
„Samozřejmostí by měla být střecha z vodoodpudivého stálobarevného materiálu, odolná vůči povětrnostním podmínkám, a zcela snadná manipulace se slunečníkem při otevírání a zavírání," říká specialistka Barbora Mudráková.

Na trhu dnes najdete slunečníky s kulatou i méně obvyklou hranatou střechou, a to v nejrůznějším spektru barev. Záleží jen na vašem vkusu a prostoru zahrady či terasy, který tvar si zvolíte. Model s hranatou střechou skvěle zapadne především do rohových míst.

Slunečník se středovou nohou je vhodný ke stolům s otvorem pro slunečník. Model s boční nohou nabízí, díky speciálním kloubům, velké množství poloh střechy. Můžete ji naklápět přesně podle toho, jakým směrem právě svítí sluníčko.

 

destnik_400_01

 

Střechu některých moderních slunečníků je možné otáčet kolem jejich osy.

Zdroj: Archiv

Praktická je klička pro snadné a rychlé otevírání i zavírání slunečníků. Některé z nich jsou vybaveny speciálním mechanismem s ergonomickou rukojetí pro natáčení slunečníku v rozsahu 90 °C.

Posaďte se do měkkého
Když už jste v bezpečí před slunečními paprsky, můžete své pohodlí při odpočinku v zahradním nábytku zvýšit polstrovanými potahy. Výběr barev a vzorů je téměř nekonečný. Vybírat můžete mezi pruhovanými či kostkovanými vzory, případně mezi řadou jednobarevných.

V nabídce jsou i potahy oboustranné, kdy máte dvě barevné kombinace u jednoho modelu. K dispozici jsou potahy nejen pro křesla a židle, ale i pro lehátka, lavice nebo houpačky. Součástí některých modelů je zip, díky kterému je textilní část polstru pratelná v pračce. Kvalitní potahy by měly být vodoodpudivé.

Kvalitní potahy jsou vybaveny integrovanými tkaničkami a zádovým popruhem, aby potah z nábytku nesklouzl. Některé luxusní kousky mají speciální odnímatelný polštářek, pro větší pohodlí hlavy.

Vyberte si kvalitní potah a pěkný funkční slunečník podle svých představ a začněte si pohodlí ve vlastní zahradě užívat naplno.

 

www.novinky.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU