800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Nákup ručního nářadí
Jímka
Plechy
Peletky
Svářečka
5 nejnovějších nabídek
Manipulátory a robotizovaná pracoviště
Zařízení pro svařování plastů a kovů
Osvětlení markýzy HELLA nightlight
Markýzy CLEO 5530
Kabelové vlečky

Pomáháme

19/03/2013

Sponzorský dar pro dětské hřiště v Kostelci

Dalším sponzorským darem byly letos protipádové dlaždice pro dětské hřiště SVĚT v Kostelci. Místní maminky byly natolik aktivní, že se zasloužily o krásné nové hřiště za přispění mnoha sponzorů. Naše společnost byla jednou z nich.

 

hriste_256_01  hriste1_256  hriste2_256

 

Sponzorský dar pro TJ Sokol Jeneč

Rádi pomáháme smysluplným a užitečným věcem a jsme rádi, když to zároveň pomáhá dětem. Další z našich sponzorských aktivit byl sponzorský dar TJ Sokol Jeneč - protipádové dlaždice.

 

hriste4_240  hriste5_240

 

Pragoelast s.r.o. podporuje projekt "Sociální automobil"

Jednou z našich prvních aktivit v oblasti pomoci potřebným, kterou bychom Vám rádi představili, je projekt "Sociální automobil".

Ke konci roku 2005 jsme finančně podpořili projekt, který se zakládá na velmi zajímavé myšlence - zdokonalit vozový park v ústavech a sociálních zařízeních. Tato myšlenka se nám zalíbila a jsme rádi, že můžeme být její součástí. Projekt je zaměřený na pomoc nemohoucím spoluobčanům a dětem odkázaným na pomoc ostatních. 

Naše společnost je známa v oblasti vybavení dětských hřišť a sportovišť pro naši mládež, a tak napomáháme jejich správnému rozvoji. Logicky se tedy cítíme zavázáni k dětem, jež nemají to štěstí užívat si bezstarostnost dětského věku a část svého zisku tedy pravidelně věnujeme na účely sociální podpory našich nemohoucích spoluobčanů. Již teď je jasné, že se nejedná o poslední projekt s naší účastí. Tentokrát se podařilo organizátorům předat automobil FORD Transit. Obdarovaným se stal Ústav sociální péče Psáry pro tělesně a mentálně postiženou mládež. Naše společnost byla jednou z několika dalších společností, které podpořily tento automobil.

 

auto_275   

 

PRAGOELAST s. r. o.

Na Cikánce 2
Praha 5 - Radotín
153 02

 

Kontaktní údaje

Tel.: +420 257 002 976, 972
Mob.: +420 737 252 537
Fax: +420 257 002 979
E-mail:
Internet:

 

 

 


http://firmy.industry-eu.cz/pragoelast-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU