800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava místní komunikace
Ostraha vánočních trhů a funkce správce tržiště
Ochranné pracovní prostředky
Oprava výtluků na MK
Vrata
5 nejnovějších nabídek
SADA - komplet těsnění na 1 italský vršek 1/2" - U2/268H
Kolečka Steinco
Přepravní EUROBOX 1200x800x900 5VVL
Papír antikorozní - Role, SVIK š.750, 106g/m2
Paleta lisovaná INKA F10 - 1200x1000x140 - nosnost 900kg

Poslední dny otevřených dveří se blíží

28/01/2014

sssvt_627

 

Prezentace středních škol na dnech otevřených dveří běží na plné obrátky. Soukromá střední škola výpočetní techniky zve na poslední termín 10. února (pondělí) v 17.30 na Prosek

 

Dny kvapně běží a do prvních školních dnů středoškoláků zbývá pár měsíců. Někteří z nich stále váhají, kterým směrem se vydat. Stále jim v tom mohou pomoci dny otevřených dveří a soukromé návštěvy škol. Poslední termín pravidelných dnů otevřených dveří datovaný na 10. únor hlásí i Soukromá střední škola výpočetní techniky na pražském Proseku, která je známá kvalitní výukou v oblasti informačních technologií i zkušenostmi pedagogického sboru.

 

Návštěvníci se budou moci seznámit s obory školy a zeptat se na jednotlivé detaily. Prohlédnout si bohaté vybavení a rozhodnout se, zdali je pro ně IT obor skutečně lukrativní záležitostí, jak se o tom dlouhodobě píše. „Zájemci si mohou prohlédnout celou školu od učeben doslova nabitých výpočetní technikou až po posilovnu. Na dnech otevřených dveří si mohou rodiče i žáci udělat nejlepší obrázek, jak to na škole chodí,“ říká ředitel Soukromé střední školy výpočetní techniky v Praze Martin Vodička.

 

Soukromá střední škola výpočetní techniky prezentuje obor Informační technologie. Nabízí hned několik specializací: Správu počítačových sítí, Programování a databázové systémy a Grafické systémy a tvorbu webových stránek. Studenti jsou připravování od teoretických poznatků z oblasti IT přes širokou škálu praktických dovedností pro práci v nejrůznějších sférách výpočetní techniky až po tyto úzce zaměřené specializace. Mohou při studiu složit prestižní mezinárodní kurzy týkající se informačních technologií Cisco Academy a Autodesk Academia.

 

O IT obor je stále zájem

 

Přestože se tvrdí, že poptávka po počítačových odbornících stagnuje a trend trhu práce se obrací, o IT obor zájem je. Nástup nových technologií sice umožňuje podnikům snížit počty IT pracovníků, šikovní jedinci se však neztratí. „Snažíme se i v rámci běžné výuky, aby naši studenti byli vedeni co nejvíce k praktickým dovednostem a specializacím, o které je na trhu zájem. Ti, kteří skutečně umí, mají po absolvování školy nadstandardní ohodnocení. To se nezměnilo,“ říká ředitel Martin Vodička z http://www.sssvt.cz/.

 

Hladce na výšku

Obavy, které má určitý počet nových studentů z toho, že na škole neuspějí, z největší části opadnou během  prvních školních dní. Kontinuální studium připraví úspěšně na maturity až 97 procent studujících, kteří se bez větších problémů dostanou rovnou na vysokou školu. Ti samostatní rozjedou rovnou podnikání, někteří již při studiu na střední škole.

 

 

Pavel Kašpar

PR manažer

 

T: +420 739 290 708

E: pavel.kaspar@justC.cz

 

Just Communication s.r.o.

Dlouhá 16

110 00  Praha 1

 

O Soukromé střední škole výpočetní techniky Praha (SSŠVT)

Soukromá střední škola výpočetní techniky, s.r.o. je střední odborná škola s dlouholetou tradicí, fungující od r. 1994. Studentům nabízí studium specializací: grafické systémy a tvorba webových stránek, správa počítačových sítí, programování a databázové systémy. V současné době patří mezi nejmoderněji softwarově i hardwarově vybavené školy v ČR. Jejím výrazným kladem je také kvalita pedagogů. Jak vyučující odborných, tak i všeobecně vzdělávacích předmětů, kteří jsou ve svých oborech fundovanými profesionály. Kvalita výuky se každoročně odráží ve vysokém počtu absolventů přijímaných na vysoké školy. O absolventy školy je rovněž značný zájem na trhu práce. Uplatňují se v širokém spektru zaměstnání spojených s využitím výpočetní techniky a informačních technologií. SSŠVT je členem Sdružení soukromých škol ČMS. Více informací o společnosti naleznete na http://www.sssvt.cz.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU