800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba obalu dle přílohy
Krycí deska
Výroba zábradlí
Obrábění dle přílohy
Obaly,boxy,palety
5 nejnovějších nabídek
Předúprava žárového zinku - Sweeping
Profily z kompozitu WPC
Zatravňovací plastový systém
Výměna dopravního značení
Soustruhy - polo/automatické A 40 C

Pozor! Tlačítko nepoužívat!

06/12/2013

Pozor!
 
Tlačítko nepoužívat!
 

Inovativní uzamykací kryty tlačítek a spínačů strojů a zařízení Brady uvádí inovativní řešení pro přechodné zabránění používání tlačítek nebo tlačítek nouzového zastavení za účelem zvýšení bezpečnosti během údržby strojů. Nové bezpečnostní zamykací řešení «Twist and Secure» lze jednoduše aplikovat - k trvale nainstalované základně pod tlačítkem stačí přiložit kryt a pootočit jím. Bezpečnostní kryt tlačítka se pak uzamkne visacím zámkem, dokud údržba není hotová. Blokování stisku tlačítka je vhodné pro všechny standardní průměry tlačítek a je malou investicí, která chrání životy a zdraví!
 
Zvýšení bezpečnosti údržby
Pro zvýšení bezpečnosti během údržby je možné odpojit stroje od energie uzamčením všech relevantních energetických zdrojů. Dokud údržba probíhá, uzamčené energetické zdroje zůstávají odpojené a nemohou být aktivovány, dokud nejsou odemčeny oprávněnými osobami. Brady nabízí rozsáhlou řadu zařízení a visacích zámků k blokování téměř každého typu stroje a zařízení. Nové «Twist and Secure» blokování rozšiřuje sortiment o účinné nízkonákladové řešení pro blokování tlačítek a tlačítek nouzového stopu. Odnímatelný kryt je zřejmým vizuálním znamením, že tlačítko se nemá používat. Je dostatečně průhledný, aby byl patrný stav zapnuto/vypnuto u tlačítek nouzového zastavení, a tedy nabízí možnost vizuálního ověření stavu přímo pracovníky údržby.
 
Jednoduchá instalace
Bezpečnostní řešení pro tlačítka a tlačítka nouzového zastavení od Brady vyžaduje jednoduchou instalaci malého profilu a nenápadné trvalé základny blokování pod tlačítko. 
 
Trvalé základny a bezpečnostní kryty jsou prodávány samostatně, což umožňuje instalovat permanentní základny pod všemi tlačítky na zařízeních v provozu, a to v minimální ceně. Základny a kryty jsou dostupné pro standardní průměry tlačítek. Chcete vidět, jak snadno se s uzávěry Brady pracuje? Podívejte se na video na http://www.youtube.com/watch?v=waVVu-2H5Cw
 
Více informací naleznete na www.bradyeurope.com nebo zašlete své dotazy na central_europe@bradycorp.com.
 


 


O společnosti Brady Corporation:
Brady Corporation je mezinárodní výrobce a prodejce kompletních řešení pro identifikaci a zabezpečení komplexů budov, produktů a osob. Výrobky společnosti Brady pomáhají zákazníkům zvyšovat bezpečnost osob i zařízení, produktivitu a výkonnost. Patří mezi ně vysoce výkonné štítky, značky, bezpečnostní systémy, tiskárny, software a materiály pro bezpečnostní značení. Společnost byla založena v roce 1914 a má bohaté spektrum zákazníků z oblastí elektroniky a telekomunikační techniky, strojírenství, elektrotechniky, stavebnictví, vzdělávání, medicíny a jiných oborů. Sídlo firmy Brady je v Milwaukee (Wisconsin, USA) a k 31. červenci 2013 společnost na celém světě zaměstnávala přibližně 7 400 lidí. Akcie Brady se obchodují na burze v New Yorku pod značkou BRC. Více informací je k dispozici na www.bradycorp.com.
 BRADY
Lindestraat 20,
9240 Zele
BELGIUM
Tom Van de Putte
Phone : +32 (0) 473 78 49 37
tom_van_de_putte@bradycorp.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU