800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba šroubu a závitu
Celková rekonstrukce a zateplení střechy - bytový dům
Materiál PP natur pro vstřikování - stálé odběry !
Barevné kovy
Obrobení
5 nejnovějších nabídek
Korozivzdorné, konstrukčni legované, pružinové, nerez a žáruvzdorné oceli a slitiny
Pryžové podlahy do fitness center a posiloven nejvyšší možné kvality
Gumové desky na podlahy - hnědý melír až do 100 %, pro posilovny, fitness i na ven
Gitterboxy, bedny mars
Vyrábíme a dodáváme brusivo z korundu pro strojírny, nástrojárny či slévárny

Pozvánka společnosti Schüco na veletrh fensterbau/frontale 2014

12/02/2014

 

Tradičně po dvou letech se cca 300 km od Prahy v německém Norimberku uskuteční jeden z největších veletrhů v oblasti technologií výroby oken, dveří a fasád fensterbau/frontale 2014. Prezentovány jsou zde technologie, komponenty, stavební součástky i materiály, letos v termínu od 26. do 29. března. V kategorii konstrukčních a profilových systémů nebude chybět stánek o rozloze 500 m2 s prezentací portfolia německé společnosti Schüco International KG. Najdete ho pod číslem 403 v hale 7. Představeny budou energeticky úsporné okenní a dveřní systémy z plastu a hliníku. Energeticko-technický aspekt profilů doplňují vysoké nároky na design, komfortní užívání a bezpečnost. Návštěvníci stánku si budou moci detailně prohlédnout a vyzkoušet v nadživotní velikosti nainstalovaný okenní profil Schüco Alu Inside s patentovanou technologií propojení hliníku s plastem. Prostor samozřejmě dostanou i další high-tech komponenty a systémová řešení Schüco.

Optimalizované konstrukce pro energetickou úsporu

Plastová konstrukce okenního profilu Schüco Alu Inside je 7komorová a bez ocelových výztuží. Podstata patentované technologie vychází z postupného vextrudování hliníkových pásků do plastového profilu. Výsledkem výrobního procesu je vysoce stabilní a vůči ocelí vyztuženým profilům konkurenceschopná konstrukce. Profil Alu Inside značky Schüco je však podstatně lehčí, což realizační firmy ocení zejména při instalaci okna s trojitým zasklením. Navíc optimální rozložení komor, omezení proudění vzduchu ve falci křídla a dostatečně dimenzované komory s volitelným umístěním izolačních materiálů přispívají k vynikajícím hodnotám Uf až 0,76 W/(m2K). Profil je při zachování zmíněných tepelně technických a statických vlastností méně náročný na spotřebu materiálu při výrobě a cenově srovnatelný s konstrukcemi stejné stavební hloubky s ocelovou výztuhou. Standardní stavební hloubka profilu Alu Inside je 82 mm.

 

okno_642

 

 

Nejen Alu Inside ...

Návštěvníci stánku však mohou svoji pozornost zaměřit i na další okruh produktů a povrchových úprav plastové divize. Mimo jiné se jedná o systém posuvných dveří Schüco ThermoSlide. Tyto plastové posuvně-zvedací dveře s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi nabízí firma Schüco nově i s vnějšími hliníkovými krycími lištami Corona TopAlu v různých barevných odstínech. Upozorněme ještě na plastový dveřní systém Corona SI 82 s výplní překrývající křídlo v metalickém odstínu RAL 9006 technologie AutomotiveFinish. Jedná se o technologii metalických povrchových barev, která odráží know-how laků vyráběných v automobilovém průmyslu, a to s nejvyššími technickými nároky na chemickou stálost, odolnost vůči oděru a povětrnostním vlivům. Část výstavní plochy je věnována také dveřním profilům z hliníku, ty se kromě energetické efektivnosti vyznačují stylovým designem, ideálním pro luxusní projekty rodinné zástavby.

 

 

 

www.technickytydenik.cz

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU