800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba obalu dle přílohy
Krycí deska
Výroba zábradlí
Obrábění dle přílohy
Obaly,boxy,palety
5 nejnovějších nabídek
Předúprava žárového zinku - Sweeping
Profily z kompozitu WPC
Zatravňovací plastový systém
Výměna dopravního značení
Soustruhy - polo/automatické A 40 C

Představujeme nový výkonný zakladač BT Staxio

27/04/2016

 

toyota_120

 

Představujeme nový výkonný zakladač BT Staxio 

Toyota Material Handling uvádí na evropský trh úplně novou řadu ručně vedených elektrických zakladačů se stupačkou. BT Staxio řady P nabízí 11 modelů s nosností 1 200 až 2 000 kg a sdílí nejmodernější technologie a vlastnosti s úspěšnými a odborníky oceňovanými nízkozdvižnými vozíky BT Levio LPE200-250, které byly představeny vloni. Řada BT Staxio SPE je určena pro horizontální přepravu nákladů a pro zakládání v intenzivních aplikacích.

Široká škála modelů s jednoduchým ovládáním a konstrukční variabilita strojů umožňuje vybrat správný vozík pro jakoukoli aplikaci:  bt_259

  • modely SPE120/140/160/200 s pevnými podpůrnými rameny jsou vhodné pro manipulaci s otevřenými paletami
  • modely SPE120L/140L/160L/200L s přízdvihem podpůrných ramen si poradí s nerovnými podlahami, prahy nebo šikmými rampami a jsou ideální i pro příležitostnou dvoupaletovou manipulaci
  • pracujete-li s různými rozměry a typy palet, využijete model SPE140S s široce rozkročenými podpůrnými rameny
  • BT Staxio SPE200DN/200D se speciálním zúženým šasi, je ideální volbou pro náročnou dvoupaletovou manipulaci. Nabízí vysokou produktivitu v nejintenzivnějších aplikacích s velmi častou nebo nepřetržitou nakládkou a vykládkou kamionů.

Nejvyšší zdvih ve své třídě

Zbytkové nosnosti jsou u některých modelů vyšší až o 16% ve srovnání s předchozí generací. Například model BT SPE160 navíc nabízí nejvyšší zůstatkové nosnosti ve své třídě - až 660 kg ve výšce 6 metrů.

Kompaktní stroje s rychlostí pojezdu až 10 km/hod. jsou primárně určené pro náročné provozy s vysokou intenzitou manipulace, delšími pojezdy a zakládáním ve výškách až 6 metrů. S tímto typem vozíku se jedná o nejvyšší výšku zdvihu na trhu.

Vozík BT Staxio SPE160L - vítěz nezávislého testu ve spotřebě a produktivitě

Pracuje s nejvyšší produktivitou a s nejnižší spotřebou energie ve své třídě. Během nezávislého testu podle IFOY standardů převezl náš vozík za hodinu o 4 až 8 palet více, než konkurenční modely. Jen jeden porovnávaný vozík dosáhl stejné spotřeby energie, ostatní vozíky pracovaly se spotřebou o 11-19% vyšší.

"Uvedených hodnot jsme dosáhli díky vylepšené konstrukci vozíku a moderním technologiím, která zajišťuje excelentní stabilitu a kontrolu vozíku při zdvihu a spouštění nákladu. Designéři řady SPE měli navíc vždy na paměti potřeby a pohodlí obsluhy. Nízká hlučnost, skvělá viditelnost na vidlice na zemi i ve výškách, minimální vibrace a ergonomická ovládací rukojeť s nastavitelnou výškou a 180° řízením je zárukou příjemné a pohodlné práce a dosažení vysoké produktivity," uvádí Jan Kohák, produktový manažer Toyota Material Handling CZ.

 

Bezpečná práce za všech okolností

S vysokou produktivitou a efektivností, a tedy manipulací s co nejnižšími provozními náklady, souvisí i bezpečnost manipulace. Jak uvádí Jan Kohák, každý model řady P je kromě perfektní viditelnosti díky konceptu Totalview vybaven dalšími ochrannými prvky. "Pro plynulou a bezpečnou manipulaci lze každý model vybavit celou škálou ochranných prvků, jako jsou skládací nebo pevné bočnice, zádová opěrka či redukce rychlosti při zatáčení. Nízké šasi chrání nohy řidiče před nechtěným najetím. Standardní výbava zahrnuje již instalaci hardwaru pro snadnou implementaci systému správy flotily Toyota I_Site."

Nejširší nabídka ručních zakladačů v historii Toyoty, včetně modelů s li-ionovými bateriemi

Toyota současně rozšiřuje svoji řadu zakladačů Staxio SWE, která je určena pro méně intenzivní aplikace.

"Řadu SWE jsme rozšířili o 7 nových modelů, zejména o vozíky s vyššími nosnostmi pro aplikace manipulující méně často těžší náklady. Například modely SWE140/145/160/200 nabízejí obdobné silné stránky jako silnější řada P se stupačkou, tedy spolehlivost, bezpečnost, úsporný provoz s nízkou spotřebou energie a efektivní ergonomické ovládání. Obě řady jsou k dispozici i v mrazírenské verzi. Díky rozsáhlé nabídce modelů, nejširší v naší historii, dokážeme vybrat správný model pro kteréhokoli uživatele ručně vedených zakladačů. A pro nejintenzivnější aplikace máme připraveny i modely s li-ionovými bateriemi, které jdou při optimalizaci spotřeby a provozních nákladů mnohem dál, než standardní vozíky," říká na závěr Jan Kohák.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU