800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Servis - řetězové kladkostroje
Výroba dílů dle přílohy
Měřící hřídel
Aplikace na propojení iPhone s PC s OS Windows
Aktualizace webu
5 nejnovějších nabídek
BRUSKA DVOUKOTOUČOVÁ BSL 500
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Nosič kontejnerů DAF LF
Truhlářská výroba

Přenosné řešení pro značení

04/09/2013

 

alogo3_138

M7000 – přenosné řešení pro značení


Samostaná mikroúderová značicí pistole ProPen M7000 představuje snadný způsob permanentního značení součástí všech druhů, dokonce i z tvrdých materiálů. M7000 také
vyniká značicím výkonem a jedinečně snadným použitím, zvláště díky zabudované dotykové obrazovce.

aznaceni_240

M7000 prodávaná pod značkou ProPen je nejsnadněji přenosná značicí pistole na trhu. Využívá mikroúderovou technologii k nesmazatelnému značení, které může mít podobu textu, loga, časových údajů a dokonce i 2D kódů na součástech, které mohou být těžké a rozměrné, ploché nebo zakřivené – pro jejich přesnou sledovatelnost. M7000 tak nabízí značnou přidanou hodnotu pro průmyslová odvětví, která donedávna měla co dělat s méně praktickými, méně trvanlivými a pomalejšími značicími systémy, jako jsou štítky, inkjetový potisk nebo známky. Petrochemie a plynárenství, lodní stavitelství, železnice, speciální vozidla, obráběcí stroje, elektrotechnika nebo vojenská výzbroj, to je jen několik z průmyslových odvětví, kde M7000 nalezne zvláště výhodné uplatnění.


Jde, kam jdete vy
Na rozdíl od jiných systémů představuje M7000 rešešní vše v jednom. Značicí jednotka, řízení a ovládací rozhraní jsou uloženy společně v jediném kompaktním systému. Nejní potřeba žádné externí PC, software ani klávesnice. Výsledkem je zcela autonomní řešení i snadná přenosnost z místa na místo. Další jedinečnou výhodou M7000 je u pasu upevněný bateriový modul, který dovoluje neomezenou mobilitu.

Bezkonkurenční značicí výkon
Nabídka značkovací hloubky, která je v této třídě zcela ojedinělá, umožňuje M7000 přesně a nesmazatelně označit součásti všech typů a materiály od plastů k nejtvrdším kovům. M7000 se výborně hodí pro značení hrubých i ošetřených povrchů (před pískováním, galvanováním, otryskáváním, aplikacemi nátěrů pro ochranu proti korozi a dalšími operacemi) a zajišťuje úroveň kvality a přesnosti požadované pro značení kódy Data Matrix™. Její velká značicí zóna (80 x 30 mm) vyhovuje pro velké znaky a maximální počet aplikací.

aznaceni1_244

 

Výjimečný ergonomický design a extrémně snadné ovládání dotykem i značení!
Práce s M7000 představuje opravdové potěšení. Vlastnosti jako nízká hmotnost, ergonomická konstrukce, která významně tlumí vibrace, a nabídka vynikající stability usnadňují s M7000 vytvářet vytváření vysoce kvalitní značení na všech svislých i šikmých površích.

aznaceni3_239

 

M7000 je také opatřena barevným displejem s intuitivním rozhraním pro snadné značení bez nutnosti programování. Výhody – úspora času a nižší riziko chyb – přinášejí okamžitý užitek. Mnohojazyčný software vyvinutý společností Gravotech, světovým leaderem v oblasti umožňuje importovat a exportovat fonty, loga a značicí soubory.

M7000 je dodávána připravený k použití a – jelikož se dotykové obrazovky stávají součástí každodenního života – nevyžaduje žádný zácvik. M7000 byla vyvinuta ve Francii s použitím kvalitních součástí a kompozitních materiálů odolných proti nárazu a odolává dokonce i nejdrsnějšímu průmyslovému prostředí. V neposlední řadě M7000 nabízí také dobrou hodnotu investice: obsahuje velmi málo opotřebitelných dílů a nevyžaduje žádný spotřební materiál nebo preventivní údržbu; jehly jsou navrženy pro dlouhou životnost a mohou být přeostřeny; a  je tu celá řada výhod plynoucích z celosvětové podpory od Gravotechu.


www.propen.com


PRO-PEN
466, Rue des Mercières
69140 RILLIEUX LA PAPE
FRANCE
Mounira ELYACOUBI
Telefon: + 33 4 78 55 85 81
melyacoubi@technifor.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU