800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Konektory
Lokální oprava střechy
Dýchací přístroje
Použité tvářecí stroje znáček TRUMPF, AMADA
Barevné kovy
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
Vštřikovací HDPE drť
Drť HDPE PE 500
Převodník pro termoelektrické snímače typu K, J, S, B, L
Převodník pro odporové vysílače s proudovým výstupem 4 - 20 mA

Přesný kalibrátor proudové smyčky Fluke 709H nabízí výkon komunikace HART v kompaktním měřicím přístroji

19/02/2013

fluke_211PRAHA, Česká republika – Fluke Corporation představuje přesný kalibrátor smyček Fluke 709H HART, snadno použitelný přístroj s rozhraním se snadnou obsluhou a funkcemi HART, který zkracuje dobu měření, umožňuje napěťové nebo proudové měření smyčky a napájení smyčky. Se svou přesností 0,01 % naměřené hodnoty – nejlepší ve své třídě – je Fluke 709H ideální pro procesní techniky, kteří potřebují přesný kalibrátor smyček a komunikátor HART v jediném kompaktním, odolném a spolehlivém přístroji.

Fluke 709H podporuje vybranou sadu univerzálních a běžně používaných povelů HART. V režimu komunikátoru je uživatel schopen provádět odečet základních informací o zařízení, provádět diagnostiku a kalibraci na většině převodníků s podporou rozhraní HART. V minulosti toto bylo možné provádět pouze pomocí komunikátoru určeného speciálně k tomuto účelu, pomocí špičkového multifunkčního kalibrátoru nebo pomocí notebooku s modemem HART. Je také vybaven vestavěným přepínatelným 250ohmovým rezistorem pro komunikaci HART při ladění smyčky.

Model 709H a model 709 bez rozhraní HART jsou vybaveny intuitivním rozhraním s jednoúčelovými tlačítky, modulátorem ovládaným otočným přepínačem Quick-Set a jednoduše se připojitelnými dvěma vodiči, což usnadňuje a urychluje měření. Jednoúčelová tlačítka rozpětí 0–100 procent a 25procentních kroků usnadňují a urychlují testování. Nárůst a automatické nastavování stupňů umožňuje technikům provádění testování na dálku a být „na dvou místech současně“.

Volitelný software 709H/TRACK s komunikačním kabelem může dokumentovat měření mA a parametry převodníku HART a odesílat výsledky do počítače.

 kalibrtor_268

Další informace o přístrojích Fluke a aplikacích a pomoc s vyhledáním nejbližšího distributora lze získat na e-mailu info@fluke.cz nebo na webových stránkách společnosti Fluke na adrese http://www.fluke.cz.

 

FOTOGRAFIE produktu jsou ZDE (http://bit.ly/15h1TuW ).

 

# # #

O společnosti Fluke

Společnost Fluke, založená v roce 1948, je významný světový výrobce kompaktních profesionálních elektronických měřicích přístrojů. Zákazníky společnosti Fluke jsou technici, konstruktéři, elektrikáři a metrologové, kteří instalují, vyhledávají poruchy a spravují průmyslové elektrické a elektronické vybavení nebo kalibrační procesy.

Fluke je registrovaná obchodní známka společnosti Fluke ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Uvedené názvy existujících společností a produktů mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků. Další informace naleznete na webu společnosti Fluke.

Sledujte společnost Fluke na síti Facebook (www.facebook.com/flukeczsk).

# # #

Pro více informací prosím kontaktujte:

 

PRAM Consulting s.r.o.

Stanislav Přibyl
Tel.:     +420 222 351 493
Mobil:   +420 736 684 268

e-mail: stanislav.pribyl@pram.cz      

www.pram.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU