800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba obalu dle přílohy
Krycí deska
Výroba zábradlí
Obrábění dle přílohy
Obaly,boxy,palety
5 nejnovějších nabídek
Předúprava žárového zinku - Sweeping
Profily z kompozitu WPC
Zatravňovací plastový systém
Výměna dopravního značení
Soustruhy - polo/automatické A 40 C

Připojení zařízení – bezdrátově

07/01/2015

 

hms_300

 

Již několik let jsou komunikační brány Anybus Wireless Bridge populárním způsobem náhrady ethernetového kabelu spojením Bluetooh nebo WLAN. Po zářijové akvizici bezdrátových bran u-blox/connectBlue nyní společnost HMS Industrial Networks představuje rozšířenou sadu produktů Anybus Wireless Bridge pro bezdrátové připojení průmyslových zařízení.

 

zar_396

Rozšířená nabídka nyní zahrnuje tato řešení:
průmyslový Ethernet prostřednictvím WLAN (point-to-point) 2,4 nebo 5 GHz průmyslový Ethernet prostřednictvím Bluetooth (point-to-point nebo multi-point)
sériová linka prostřednictvím Bluetooth (point-to-point nebo multi-point) Řešení problémů systémových integrátorů v případech, kdy se mají průmyslový Ethernet nebo
sériová linka realizovat bezdrátově


Komunikační brány Anybus Wireless Bridge umožňují připojení průmyslových zařízení a sítí prostřednictvím bezdrátové linky, a ulehčují tím život integrátorům systémů a automatizačním technikům, kteří potřebují vytvořit spojení přes nebezpečné území, s těžko dostupnými lokalitami nebo pohyblivými zařízeními, kde je spojení kabelem těžko realizovatelné. Anybus Wireless Bridge je osvědčené řešení pro připojení sítí průmyslového Ethernetu, jako jsou Profinet, EtherNet/IP, BACnet/IP a Modbus TCP, stejně jako sériové linky, a umožňují uživatelům vytvořit bezdrátové spojení, které je velmi robustní a nepotřebuje údržbu.


V závislosti na tom, jaká struktura sítě je třeba, mohou být komunikační brány Anybus Wireless Bridge použity pro nahrazení kabelového spojení point-to-point nebo pro připojení několika bezdrátových účastníků.

Průmyslová kvalita
„Na trhu je v současné době množství bezdrátových řešení, ale jen málo z nich poskytuje spolehlivé a robustní spojení využitelné v průmyslových podmínkách,“ komentuje Niklas Selander, Product Manager u společnosti HMS. „Náš výrobek Anybus Wireless Bridge pro Ethernet je populární už několik let. Protože trh s průmyslovou automatizací stále více spoléhá na bezdrátové sítě, rozšiřujeme nyní svou nabídku bezdrátových řešení. Řada Anybus Wireless Bridge je třetím pilířem naší nabídky komunikačních bran Anybus a doplňuje brány Anybus X a Anybus Communicator.“

HMS Industrial Networks
Společnost HMS Industrial Networks je přední nezávislý dodavatel výrobků pro průmyslovou automatizaci včetně nástrojů pro vzdálenou správu. Společnost HMS vyvíjí a vyrábí řešení pro připojení automatizačních zařízení a systémů k průmyslovým komunikačním sítím. Tato řešení jsou na trh dodávána pod značkami Netbiter, Anybus a IXXAT.


Vývoj a výroba se odehrávají v sídle firmy ve švédském Halmstadu nebo v německém Weingartenu. Lokální prodej a podporu zajišťují kanceláře v Číně, Dánsku, Francii, Německu, Indii, Itálii, Japonsku, Velké Británii a USA. HMS zaměstnává více než 350 lidí a v roce 2013 vykázala obrat 57 milionů eur. Akcie HMS se obchodují na burze NASDAQ OMX ve Stockholmu.
Místní zastoupení má firma Chicagu (USA), Pekingu (Čína), Karlsruhe (SRN) Milánu (Itálie), Mylhúzách (Francie) a Tokiu (Japonsko). Firma vznikla v roce 1988 a v současné době má 240 zaměstnanců. V burzovním indexu NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu je vedena pod ISIN SE0002136242 v kategorii „Small Cap, Information Technology“.

FCC Prumyslove systemy U Slovanky 1388/3 182 00 PRAHA 8
www.fccps.cz

Telefon: +420 266 052 098
Fax: +420 286 890 252
praha@fccps.cz
HMS Industrial Networks
Stationsgatan 37
30245 Halmstad
Sweden
www.anybus.com
Michela NALIN
Telefon: +46 351729 93
Fax: +46 351729 09
min@hms.se

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU