800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Samolepící štítky potištěné a odvíječe
Fasáda
Stavební úpravy a přístavba ZŠ
Zateplení obecního úřadu a kulturního domu
Skříň
5 nejnovějších nabídek
Upevňování
LOCTITE SF 7900 CERAMIC SHIELD
LOCTITE PC 7350 pro opravy dopravníkových pásů
GTB
Stavební rozvaděč

Protipožární Dveře HSE

19/12/2014

 

hse_120_05

 

Protipožární dveře jsou zkoušené jako protipožární uzávěr. Protipožárním uzávěrem rozumíme sestavu protipožárních dveří zasazených do zárubně. V případě výrobků naší firmy se jedná o výrobky HSE Humpolec, tedy o ocelové protipožární dveře a ocelové zárubně. Konstrukci dveřního křídla tvoří dva ocelové korpusy vylisované ze žárově pozinkovaného ocelového plechu o síle 0,6 mm, případně 1 mm. Výplň dveřního křídla tvoří izolační ohnivzdorné desky. V místě zámku a závěsů jsou dveře zesíleny ocelovými výztuhami. Tvar a provedení protipožárních dveří, které jsou k nerozeznání od běžných dveřních křídel, umožňuje estetické a nenásilné začlenění těchto prvků do téměř všech druhů stavebních objektů. Protipožárních dveře je možné objednat s proskleným výřezem. Přesné rozměry proskleného pole a jeho umístění závisí na rozměrech dveřního křídla a stupně požadované protipožární odolnosti. Všechny protipožární uzávěry jsou zkoušeny v akreditovaných zkušebnách a mají potřebné certifikáty a atesty. Bližší technické informace Vám rádi zašleme na požádání.

 

dvere_237     dvere1_237

 

Protipožární uzávěry jsme schopni vyrobit i v nestandardních rozměrech a provedeních. Dveře dodáváme i ze žárově pozinkovaného ocelového plechu síly 1 mm. Na všechny dveřní křídla jsme schopní namontovat příslušenství jako např.:

    - Elektrické zámky,

 

    - samozavírače,

 

    - řadiče křídel,

 

    - bezpečnostní kování,

 

    - panikové kování,

 

    - EPS systémy.Druh, provedení a dodávka dveřního příslušenství závisí na dohodě zákazníka s našimi pracovníky. Zvolený druh příslušenství musí mít protipožární atesty. Protipožární uzávěry se dodávají standardně bez zárubně. Dveře dodáváme bez kování, prosklené dveře dodáváme beze skla, pouze se zasklívacími lištami.

 

HSE, spol. s.r.o.

Nerudova 957
Humpolec
396 01
Česká republika

Tel.: +420 565 501 111
Fax: +420 565 532 512
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU