800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Obrábění
Výroba dle dokumentace
Trommelrohr
Regranulát PELD - dlouhodobě
Olověné autobaterie s elektrolyty
5 nejnovějších nabídek
SVAŘOVACÍ TECHNIKA
Žebérkové pletivo
Odpady
Čištění průmyslových odpadních vod
Silentbloky, těsnící elementy, "O" kroužky, desky, vlnovce, membrány

Průmyslové odvodnění

08/10/2014

 

50388_148

 

Podlahové vpusti a žlaby slouží k odvádění povrchových odpadních vod v potravinářských provozech a jím podobných, kde jsou zvýšené provozní a hygienické nároky. Žlaby typu PZU a rámy RL jsou zakryty rošty dle výběru. Výtoky jsou provedeny přes vpusti. Atypické úpravy dle požadavku zákazníka jsou samozřejmostí. Odborní pracovníci firmy s dlouholetou praxí, poskytují kompletní poradenský servis od projektové přípravy až po konečnou montáž a následnou údržbu. Vysoká kvalita zpracování, oblé rohy a celonerezové provedení zaručují bezproblémový provoz a dlouhodobou životnost, při dostupné cenové hladině. K dispozici jsou i katalogové listy žlabů PZVT a PZUT s aktuálním ceníkem.

1

Celonerezové poklopy k zakrytí stavebních otvorů. Rozměry a provedení dle požadavku zákazníka.

2

Štěrbinové žlaby typu PZV

3

Krabicové žlaby jsou zakryty rošty PRxxx dle výběru.

4

Pro lepší představu pár fotek vyrobených žlabů, vpustí, roštů.

5

Podlahové žlaby slouží k odvádění povrchových odpadních vod v potravínářských provozech a jím podobným, kde jsou zvýšené provozní a hygienické nároky. Žlaby typu PZU a rámy RL jsou zakryty rošty dle výběru. Výtoky jsou provedeny přes vpusti. Atypické úpravy dle přání zákazníka jsou samozřejmostí. Odborní pracovníci firmy s dlouholetou praxí, poskytují kompletní poradenský servis od projektové přípravy až po konečnou montáž a následnou údržbu. Vysoká kvalita zpracování, oblé rohy a celonerezové provedení zaručují bezproblémový provoz, snadnou údržbu a dlouholetou životnost při dostupné cenové hladině.

6

Uvedené podlahové vpusti jsou určeny pro podlahy bez hydroizolace do potravinářských provozů a jím podobným, kde jsou zvýšené hygienické a provozní požadavky. Vysoká kvalita zpracování, oblé rohy a celonerezové provedení zaručují bezproblémový provoz se snadnou údržbou a dlouhodobou životností.

7

Uvedené podlahové vpusti jsou určeny pro podlahy s hydroizolací do potravinářských provozů a jím podobným, kde jsou zvýšené hygienické a provozní požadavky. Vysoká kvalita zpracování, oblé rohy a celonerezové provedení zaručují bezproblémový provoz se snadnou údržbou a dlouhodobou životností.

 

 

 

LÁF NEREZ, s.r.o.

Kotíková 193
Nová Paka
509 01
Česká republika

Tel.: +420 493 721 121 - 3
Fax: +420 493 721 921
E-mail:
Internet:

Eshop

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU