800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba obalu dle přílohy
Krycí deska
Výroba zábradlí
Obrábění dle přílohy
Obaly,boxy,palety
5 nejnovějších nabídek
Předúprava žárového zinku - Sweeping
Profily z kompozitu WPC
Zatravňovací plastový systém
Výměna dopravního značení
Soustruhy - polo/automatické A 40 C

První výrobky z řady Anybus® CompactCom™ 40-series s rychlou komunikací sítěmi a protokoly EtherCAT, POWERLINK, EtherNet/IP, PROFINET a PROFIBUS

13/05/2014

hms_247

Nové komunikační jednotky řady Anybus CompactCom 40-series jsou určené pro připojení k různým komunikačním sítím a pro náročná a vysoce výkonná průmyslová zařízení.
Vestavné komunikační jednotky od firmy HMS Industrial Networks už více než deset let dávají automatizačním zařízením možnost komunikovat po průmyslových sběrnicích nebo v sítích průmyslového Ethernetu. Jednotky řady Anybus CompactCom 40-series, které společnost HMS právě představuje, jsou novou generaci vývoje této techniky.

Osvědčená technika postavená na solidních zkušenostech
Jednotky Anybus CompactCom 30-series, vybavené síťovým procesorem Anybus NP30, jsou instalovány v miliónech automatizačních zařízení a řídicích systémů po celém světě. Jsou určené pro všeobecné úlohy v automatizaci, např. pro AC pohony, průmyslové váhy, regulační ventily, čtečky čárových kódů, snímače, panely HMI apod.

Nové jednotky řady CompactCom 40-series jsou vybavené komunikačním procesorem Anybus NP40 a zvláště vhodné pro náročné úlohy, kde se požaduje komunikace po sběrnici nebo průmyslovém Ethernetu v reálném čase. Vzhledem k téměř nulovému zpoždění při komunikaci mezi zařízeními a sítí reálného času najdou tyto jednotky uplatnění např. u servopohonů, kde se vyžaduje velmi krátká doba cyklu sběrnice a možnost synchronizace zařízení v síti.


Jednotky CompactCom 40-series budou podporovat všechny nejvýznamnější sběrnice a protokoly. První moduly uvedené na trh v dubnu 2014 podporují EtherCAT, POWERLINK, EtherNet/IP, PROFINET a PROFIBUS.


Stejný hardware pro všechny ethernetové sítě
Stejně jako jiné jednotky CompactCom, i CompactCom 40-series pokrývají všechny druhy průmyslových sítí: tradiční sběrnice i sítě průmyslového Ethernetu. Výrobci zařízení tak mohou pomocí stejných jednotek, CompactCom, v jednom vývojovém projektu zajistit připojení k jakékoliv komunikační síti: uživatel potom jednoduše do zařízení integruje odpovídající rozhraní Anybus (hardware nebo software). Jednotky CompactCom 40-series tak mohou zajistit okamžité připojení k průmyslové komunikační síti.


Jednotky CompactCom 40-series ještě dále zvyšují pružnost řešení, protože pro podporu různých protokolů průmyslového Ethernetu využívají jednotný reprogramovatelný hardware. Například je možné instalovat hardware CompactCom 40-series do průmyslového zařízení, a potom do něj pro připojení k požadované síti (např. POWERLINK, EtherNet/IP, PROFINET IRT nebo EtherCAT) jednoduše nainstalovat předem připravený firmware.


Tři formáty: Chip, Brick a Module
Jednotky Anybus CompactCom se dodávají ve třech formátech s různou úrovní integrace hardwaru k automatizačním zařízením:
CompactCom Chip: plné konektivity se dosahuje instalací jednočipového integrovaného obvodu na desku plošných spojů uživatele, CompactCom Brick: ideální pro uživatele, kteří mají k dispozici jen omezený prostor nebo chtějí k zařízení přidat konektory pro připojení k síti podle svého výběru, CompactCom Module: kompletní a zaměnitelné komunikační moduly, které umožňují nejkratší dobu uvedení produktu na trh.


„Jednotky Anybus CompactCom 40-series nám dovolují nabídnout zákazníkům kompletní komunikační řešení vhodná pro obecná automatizační zařízení i pro vysoce náročné úlohy,“ říká Leif Malmberg, Product Line Manager divize Embedded společnosti HMS. „Uživatelé získají výkon a přesnost potřebnou i pro náročné úlohy i flexibilitu přizpůsobení pro různé sítě jednoduše stažením nového firmwaru.“


HMS Industrial Networks je přední nezávislý dodavatel vestavných zařízení pro komunikační sítě v automatizaci. HMS vyvíjí a vyrábí komponenty pro připojení automatizačních zařízení do průmyslových komunikačních sítí. Vývoj i výroba jsou soustředěny v sídle firmy, švédském městě Halmstad.
Místní zastoupení má firma Chicagu (USA), Pekingu (Čína), Karlsruhe (SRN) Milánu (Itálie), Mylhúzách (Francie) a Tokiu (Japonsko). Firma vznikla v roce 1988 a v současné době má 240 zaměstnanců. V burzovním indexu NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu je vedena pod ISIN SE0002136242 v kategorii „Small Cap, Information Technology“.

HMS Industrial Networks AB
Box 4126
300 04 Halmstad
Sweden

Telefon: +46 35 17 29 00
Fax: +46 35 17 29 09
sales@hms-networks.com
HMS Industrial Networks
Stationsgatan 37
30245 Halmstad
Sweden
www.anybus.com
Michela NALIN
Telefon: +46 351729 93
Fax: +46 351729 09
min@hms.se
Powered by

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU