800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Sádrokartonářské práce - podkroví + stropy
Omítky
Zednické a obladačské práce na koupelně
Plastová nádrž
Papírové obaly
5 nejnovějších nabídek
BRUSKA DVOUKOTOUČOVÁ STOLNÍ TS 200 SL
Servis svařovacích zařízení ostatních výrobců
Hydraulický průmysl
3D CNC měřicí zařízení
Opravy lisovacích nástrojů

Raben si vybral VNA vozíky a regály Toyota

09/03/2017

 

Toyota uspěla poprvé ve své historii ve výběrovém řízení na dodávku manipulační techniky a paletových regálů pro společnost Raben Logistics Czech s.r.o., jednoho z nejvýznamnějších logistických operátorů na českém i evropském trhu.

Společnost Toyota Material Handling CZ dodá dva vozíky do úzkých uliček BT Vector VRE150 s otočnými vidlicemi bez zdvihu kabiny a tři podpůrné nízkozdvižné vozíky BT Levio LPE200 s integrovanou stupačkou pro efektivní pojezd na delší vzdálenosti.

Jak uvedl Věnceslav Dobrynský, Contract Logistics Manager společnosti Raben pro Českou a Slovenskou republiku, alternativní řešení například s retraky zde nepřicházelo v úvahu, protože potřeby nového zákazníka mohlo uspokojit pouze maximální využití skladové kapacity haly dosažitelné pouze s regálovým systémem s úzkými uličkami: "Zaskladňujeme 5 palet nad sebou do výšky 10 metrů, takže jsme zvolili VNA vozík bez zdvihu kabiny, který se pohybuje v uličkách širokých pouze 190 centimetrů. Efektivní manipulaci ve 24 hodinovém provozu pomůže zajistit indukční vedení vozíku v uličce i moderní technologie ve výbavě vozíku, například kamery na vidlicích, ukazatel výšky zdvihu nebo automatické přednastavení výšky, kde se mají vidlice zastavit. Jsou také vybaveny systémem BT Optipace, který optimalizuje rychlost pojezdu podle aktuální výšky zdvihu a hmotnosti nákladu. Jiný systém, TLC (Transitional Lift Control), zajišťuje dokonale plynulý a rychlý zdvih/spouštění nákladu a šetří důležité komponenty vozíku."

 

 

"Toyota obhájila své řešení jako nejlepší a navíc ho podpořila dobrými obchodními podmínkami. Nabídka zahrnovala komplexní řešení včetně dodávky regálů a zajištění indukčního vedení pro řízení pojezdu systémového vozíku v uličkách. Toyota prokázala odpovědnost, rychlou reakci a ochotu při řešení operativních problémů," dodal Věnceslav Dobrynský.

 

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

K Vypichu 1049

Rudná

252 19

Česká republika

 

Tel.:+420 311 651 111

Mob.:zelená linka: +420 800 900 911

Fax: +420 311 651 311

E-mail: prodej@cz.toyota-industries.eu

Internet: www.toyota-forklifts.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/toyota-material-handling-cz-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU