800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Obrábění
Výroba dle dokumentace
Trommelrohr
Regranulát PELD - dlouhodobě
Olověné autobaterie s elektrolyty
5 nejnovějších nabídek
SVAŘOVACÍ TECHNIKA
Žebérkové pletivo
Odpady
Čištění průmyslových odpadních vod
Silentbloky, těsnící elementy, "O" kroužky, desky, vlnovce, membrány

Řada nápojů ISOLINE 3d TOP nabízí díky uzávěru se třemi příchutěmi netradiční spotřebitelský zážitek

20/03/2014

Tři nápoje v jednom uzávěru. Tímto heslem prezentuje společnost ISOline EU svoji řadu nápojů ISOLINE 3d TOP. Při prvním pohledu na některý nápoj z této řady se zdá, že jde o obyčejnou lahev s vodou. V jejím uzávěru se však skrývají tři různé příchutě, které jsou speciálně navržené pro různé situace. Například pro pitný režim během dne, pro pití při vyšší sportovní zátěži, či při relaxaci.

 

slide_uzavery_668

Na český trh nedávno uvedená řada sestává z pěti typů nápoje ISOLINE 3d TOP 24 – Sport, Junior, Detox, Immunity a Energy. Každý typ nápoje má jiné složení a každá z jeho tří příchutí schovaných v uzávěru slouží jinému účelu. Například tři náplně nápoje Energy jsou podle informací výrobce určené pro ranní nastartování, odpolední udržení aktivity a večerní regeneraci. První grepovo-malinová náplň totiž obsahuje extrakt ze zelené kávy, druhá citronovo-čajová náplň obsahuje extrakt ze zeleného čaje a 10 vitaminů a třetí náplň s příchutí maliny a melounu obsahuje minerální látky.

Uzávěr se třemi příchutěmi má řadu výhod, z nichž nejdůležitější je, že pro vytvoření tří různých nápojů je potřeba vyrobit pouze jednu PET lahev. Po konzumaci první příchutě stačí prostě lahev znovu naplnit vodou, otočit víčkem a ochutit si vodu novou příchutí. Dá se tak říci, že díky této inovaci každý uzávěr ušetří 2 PET lahve. I díky tomuto aspektu se nyní řada nápojů ISOLINE 3d TOP uchází o cenu Volba Spotřebitelů 2014.

Více informací o celé řadě nápojů najdete na www.isoline3dtop.com.

 

www.svetbaleni.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU