800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Bezpečné a bezbariérové chodníky
Topení
Výkopové a zednické práce
Oprava křižovatky
Sportovně relaxační areál
5 nejnovějších nabídek
Pokládka živice
Rekonstrukce a modernizace jeřábů
Jeřábové dráhy
Jednonosníkové mostové jeřáby
Stroje a linky pro zpracování technických vláken, fólií a tkanin

RE/MAX expanduje do Japonska

25/10/2013

7777_375_01

 

Realitní síť RE/MAX udělala další významný krok v rámci své expanze na asijském trhu. Po otevření zastoupení v Číně byla prodána licence na prodej nemovitostí v Japonsku, třetí největší ekonomice světa. To je navíc se svými více než 127 miliony obyvatel desátým nejlidnatějším státem světa. Proto jde o významný trh s obrovským potenciálem.

Nový region RE/MAX Japonsko bude spravovat společnost Generation Group, LLC, která má zkušenosti právě z oblasti nemovitostí a financí. „RE/MAX je mimořádná značka, která je uznávána a respektována po celém světě,“ řekl John Fou, výkonný člen Generation Group, LLC. „Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí talentovaného týmu, který přinese profesionalitu a kvalitní zákaznický servis, který je se značkou RE/MAX spojen, i obyvatelům Japonska.“

Příštích několik měsíců budou probíhat přípravné kroky. K otevření prvních kanceláří dojde na začátku roku 2014.

 

O společnosti RE/MAX:

Společnost RE/MAX působí na českém trhu od roku 2005. Disponuje 117 otevřenými kancelářemi s téměř 1 200 makléři, v nabídce má v průměru 15 000 unikátních nemovitostí. Společnost RE/MAX byla založena roku 1973 v americkém Denveru a dnes je leaderem na světovém trhu s nemovitostmi. Pracuje formou franšízingu. Společnost RE/MAX má 6299 kanceláří, právně a finančně nezávislých subjektů situovaných v 90 zemích světa. RE/MAX je zkratkou pro Real Estate Maximum a vyjadřuje tak hlavní moto společnosti – maximální služby pro majitele realitních kanceláří, realitní makléře a zákazníky.

 

Kontakt pro média:

Tomáš Hejda
+420 737 206 845
tomas@prmollo.cz

http://www.remax-czech.cz

http://firmy.industry-eu.cz/realitni-kancelar-re/max-way-vi

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU