800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Čerpadlo
Přeprava D/Forchheim - CZ/Beharovice
Rekonstrukce silnic
Sáčky mikrotenové
Topení
5 nejnovějších nabídek
Směs drti LDPE/HDPE
Vakuově tvar. HDPE drť
Balení technických výrobků do sáčků
Pěnové výplně
Výroba plastových kufříků

Realitním projektem roku 2012 je dle veřejnosti opět Čakovický park

12/02/2013

pr_125Praha, 5. 11. 20112 – V rámci Realitního kongresu, který se konal 1. 11. 2012 v prostorách Clarion Congress Hotel Prague, byly vyhlášeny výsledky prestižní soutěže Realitní projekt roku 2012 (Czech Real Estate Awards). Na základě hlasování veřejnosti získal cenu Nejlepší projekt v ČR projekt rodinného bydlení Čakovický park od společnosti M&K Development, cenu odborné poroty a architektů získala Aura Praha - Statenice developerské společnosti Manghi Czech Republic.

 

Projekt Čakovický park u veřejnosti zvítězil již v roce 2011, v letošním roce se ocenění týká jeho druhé fáze, budov s názvy Lilie a Mateřídouška. Kromě propojení se zámeckým parkem a přímého kontaktu se zelení se o tomto projektu v poslední době mluví i díky interiérovému designu a spolupráci s designérkou Simonou Fritz, známou z televizního pořadu Jak se staví sen.

Projekt Čakovický park u veřejnosti zvítězil nad 100 dalšími nominovanými rezidenčními projekty rodinných či bytových domů z celé České republiky.

 

„Potvrzení vítězství z loňského roku je pro nás signálem, že přidanou hodnotu, kterou našim klientům nabízíme, veřejnost skutečně oceňuje, ať se jedná o množství zeleně v okolí či důraz na kvalitní dispozice bytů a interiérový design,“ říká Ing. Ivan Ševěček ze společnosti M & K Development.

88 bytů z projektu Čakovický park je již prodáno, další na nové majitele čekají. I přes vysokou kvalitu bydlení se ceny bytů v tomto projektu pohybují již od 38 000 Kč/m2.

 „Potvrzuje se, že lidé skutečně hledají kvalitu a záleží jim na tom, kde budou jejich děti vyrůstat,“ dodává Ševěček.

developer_648

Developerský projekt Čakovický park je zaměřen na rodinné bydlení. Kromě přímého kontaktu se zelení zaujme i kvalitním interiérovým designem.

 

O projektu Čakovický park

Bytový projekt Čakovický park vzniká v severní části Prahy, v městské části Praha-Čakovice a je zasazen do zeleně vedle překrásného historického parku s jezírky, rybníky a vzrostlou zelení. Projekt se skládá ze sedmi menších a architektonicky zajímavých bytových domů. V první fázi projektu již bylo v sousedství zámeckého parku v Praze Čakovicích postaveno 105 bytů, ve druhé fázi byla nyní zahájena výstavba dalších 88 bytů. Čakovický park patří mezi největší developerské projekty tohoto typu v Praze, celkem se v projektu počítá s 274 byty. Projekt realizuje společnost M&K Development.

Více informací na www.cakovickypark.cz

 

O soutěži Realitní projekt roku

Realitní projekt roku 2012 je přehlídkou nejlepších, českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky. Do soutěže mohou být přihlášeny pouze rezidenční projekty rodinných nebo bytových domů na území České republiky. Projekty musí být v realizační nebo dokončené fázi a musí být v prodeji alespoň jedna bytová jednotka v roce 2012.

Soutěží se ve třech kategoriích: Cena odborné poroty, cena architektů a cena veřejnosti.

Do soutěže bylo v roce 2012 nominováno celkem 101 projektů.

Více na www.projektroku.cz

 

 

V případě zájmu o další informace kontaktujte agenturu PR.Konektor:

 

Tadeáš Novák
account manager

M: +420 731 412 507
E-MAIL: tadeas.novak@prkonektor.cz 

 

PR.Konektor
Náměstí Republiky 1081/7
110 00 Praha 1

www.prkonektor.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU