800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Konektory
Lokální oprava střechy
Dýchací přístroje
Použité tvářecí stroje znáček TRUMPF, AMADA
Barevné kovy
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
Vštřikovací HDPE drť
Drť HDPE PE 500
Převodník pro termoelektrické snímače typu K, J, S, B, L
Převodník pro odporové vysílače s proudovým výstupem 4 - 20 mA

Rozšiření antivibračního systémuSteadyline™ o soustružnické tyče

07/10/2014

 

seco_300

Po úspěšném uvedení frézovacích antivibračních držáků Steadyline rozšiřuje společnost Seco tuto patentovanou řadu, zajišťující vynikající produktivitu pro celou řadu obráběcích operací s dlouhým vyložením, také o antivibrační soustružnické držáky. Nový patentovaný typ připojení GL, kterými je tato soustružnická sestava vybavena, umožňuje provádět rotační a statické operace jedním nástrojem.


Tyto velmi pevné a stabilní soustružnické držáky efektivně tlumí nežádoucí vibrace při extrémních řezných podmínkách prostřednictvím „dynamického pasivního systému“ uvnitř
tělesa držáku, kde tlumicí těleso vibruje proti primárním vibracím. Díky tomu dokáží tyto produkty u typických operací s dlouhým vyložením snížit čas obrábění až o 50 %, zmírnit namáhání vřetene a zároveň umožňují vyšší úběr materiálu, lepší jakost povrchu a poskytují dlouhou životnost nástrojů.

 

tyc_233

HQ_IMG_Steadyline_turning_application_close-up.


Extrémně přesné spojení GL u těchto soustružnických tyčí disponuje kuželovým rozhraním unikátního tvaru se dvěma protilehlými polohami, kterými lze řezné hrany nástroje nasměrovat řeznou částí nahoru nebo dolů a zajistit tak účinné utváření a odvod třísek.


Toto rozhraní se vyznačuje silným a rychlým zajištěním pomocí jednoho vestavěného upínacího kroužku, který přitahuje dovnitř hlavu nástroje a zajišťuje tak pevný a stabilní kontakt dosedacích ploch. Po počátečním nastavení tyče můžete instalovat a demontovat hlavice nástrojů bez potřeby opětovného nastavení. Pro povolení a utažení hlav GL soustružnických tyčí Steadyline je potřeba pouze maticový klíč.


Soustružnické tyče jsou dostupné v délkách 6xD, 8xD a 10xD a v různých typech včetně Seco-Capto™ C4, C5 a C6. Široký výběr soustružnických hlavic pro břitové destičky CN, DN, WN, CC, DC, TC, TN a RN a také pro hlavice pro závitování Snap-Tap® si poradí s nejrůznějšími operacemi, jako je hrubování a dokončovací obrábění, závitování a drážkování. Navíc tyče Steadyline disponují vnitřním chlazením, které napomáhá ještě lepšímu odvodu třísek.


Další informace o nových soustružných tyčích systému Steadline vám poskytne místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com.
Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět. Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

 

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU