800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Samolepící štítky potištěné a odvíječe
Fasáda
Stavební úpravy a přístavba ZŠ
Zateplení obecního úřadu a kulturního domu
Skříň
5 nejnovějších nabídek
Upevňování
LOCTITE SF 7900 CERAMIC SHIELD
LOCTITE PC 7350 pro opravy dopravníkových pásů
GTB
Stavební rozvaděč

Rozšiřuje a zjednodušuje systém klasifikace SMG pro optimalizaci obrábění

18/09/2014

 

seco_300

 

Společnost Seco neustále vymýšlí nové způsoby, jak maximalizovat produktivitu a ziskovost svých zákazníků při obrábění. Proto v nedávné době přišla s novou verzí systému klasifikace materiálů obrobků (SMG – Materiálová skupina Seco), díky kterému je ještě jednodušší porozumět komplikovaným vztahům mezi řeznými nástroji a materiály obrobků při frézování, soustružení a obrábění otvorů.


Ve zdokonaleném systému SMG v2 poskytuje společnost Seco nejen nová data, ale také zjednodušuje způsob uspořádání informací. Stále více zákazníků tak využívá tento systém klasifikace jako základ pro maximalizaci operací obrábění kovů a zvýšení produktivity. Společnost Seco obohatila novou verzi systému SMG o nejnovější informace o současných pokročilých materiálech nástrojů, jako jsou PCBN, PCD a keramika. Zároveň se rozšířil rozsah klasifikací materiálů pro ocele, litiny, nekovové materiály, superslitiny, titan, plasty, kompozity a další.


SMG (Materiálové skupiny Seco) jsou barevně rozlišeny dle jednotlivých kategorií ISO pro všechny typy materiálů a komplexní provázaný seznam určuje, ve kterých skupinách se může materiál nacházet – podle způsobu jeho zpracování, např. žíháním, zušlechtěním, jedná-li se o plně prokalený materiál, apod. Dále každá kategorie SMG obsahuje podrobnosti o referenčních materiálech, dle kterých může uživatel snadno určit, zda je vhodné přizpůsobit řezné podmínky pro konkrétní aplikaci.


Díky způsobu uspořádání komplexních dat v systému SMG v2 společnosti Seco je určování nejvhodnějších řezných nástrojů a řezných parametrů pro konkrétní materiál obrobku rychlé a snadné a veškeré údaje jsou představeny stručně a logickým způsobem.
Společnost řadí kategorie materiálů obrobků podle typu, vlastností a charakteristik, nikoli dle relativních úrovní obrobitelnosti. Zjednodušený formát tabulky řezných podmínek je nyní obsažen ve všech katalozích produktů Seco. Navíc tento nový přehled umožňuje jeho použití pro všechny typy nástrojů, přičemž doporučuje i nejvhodnější řezné nástroje pro danou aplikaci.


Společnost Seco využívá data z nové verze SMG ve všech svých informačních materiálech technické podpory. Další informace o novém systému klasifikace SMG vám poskytne místní zástupce společnosti Seco.


Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět. Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

 

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU