800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Náhradní díly na vrtačku PK 203
Traktor
Materiál z betonu
Vrata
Dříví
5 nejnovějších nabídek
Pásová pila MEBAeco 335
Svařovcí zdroje NEOMIG - kompaktní
PLAZMOVÁ TECHNOLOGIE - Kjellberg
Ocelová lana
Evidence – Kontrola – Revize

Smurfit Kappa na potravinářském veletrhu Salima

13/02/2014

Komplex mezinárodních potravinářských veletrhů SALIMA – MBK – INTECO – VINEX, který se koná každé dva roky, otevře své dveře od 25. do 28. února 2014 na výstavišti v Brně. Veletrh patří mezi přední mezinárodní obchodní setkání pro RETAIL i HORECA oblast a prezentuje nejnovější trendy v oborech potravinářských technologií. Proto se na něm tento rok poprvé zúčastní Smurfit Kappa Bag-in-Box.


Smurfit Kappa, evropský leader v obalové technologii Bag-in-Box, bude vystavovat své flexibilní obaly pro nápoje a jiné tekutiny. Bag-in-Box® představuje inovativní řešení, která perfektně chrání produkt, šetří náklady a minimálně zatěžují životní prostředí. Chráněna před vzduchem (fólie, ze kterých jsou vyrobeny sáčky, mají kyslíkovou bariéru) a světlem, tekutina se výborně konzervuje a zachovává si všechny organoleptické vlastnosti. Kohoutek Vitop® je světovým leaderem na trhu díky jeho výjimečné kvalitě a ergonomii a uspokojí jakékoliv požadavky na dávkování či manipulaci. Tato technologie se hodí i pro aseptické plnění.

Novinkou na českém trhu jsou samostojící vaky Pouch-Up®. Toto inovativní a atraktivní balení je obzvlášť populární pro koktejly, jablkovou šťávu a víno.
Smurfit Kappa přivítá s radostí všechny návštěvníky na svém stánku v Pavilonu V, číslo 101.

 

obal_600_02

 

 

 

www.packaging-cz.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU