800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Servis - řetězové kladkostroje
Výroba dílů dle přílohy
Měřící hřídel
Aplikace na propojení iPhone s PC s OS Windows
Aktualizace webu
5 nejnovějších nabídek
BRUSKA DVOUKOTOUČOVÁ BSL 500
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Nosič kontejnerů DAF LF
Truhlářská výroba

Snižování nákladů na sekundární balení

22/06/2015

 

bottling_120

 

Tiskárny na „velké znaky“ jsou ideální pro tisk na obaly, jako jsou krabice nebo jednotlivá balení v regálech. Pokud však nejsou Vaše tiskárny dostatečně flexibilní nebo vyžadují mnoho údržby, pak Vám doporučujeme přečíst tento krátký článek.

 

Rychlý životní styl zapříčinil, že vzrůstá poptávka po menších balení pochutin, chipsů nebo křupek. Takovéto změny znamenají, že vzrůstá i potřeba detailnějšího kódování a značení na maloobchodní balení.

 

Náklady související se značením na sekundární balení

Informace potištěné na druhotném balení můžou obsahovat například data matrix, QR kód, logo, šarže nebo datum spotřeby. Potisk těchto informací na sekundární obaly vyžaduje pouze jedno řešení. Avšak náklady spojené s tímto řešením zahrnují skladování, předtiskování dat nebo někde i poplatek za likvidaci. Tiskárny značky Linx jsou spolehlivé a dokážou snížit Vaše náklady spojené s potiskem na obal tím, že tisknou přímo na krabici nebo box.

 

Nadbytečné prostoje

Vaše výrobní linka může vyžadovat časté výměny mezi dávkami tisku (batch run). Prostoje mezi dávkami můžou být extrémně nákladné. Málo flexibilní a složité tiskárny často způsobují prostoje, protože vyžadují čištění a údržbu mezi těmito výrobními sériemi.

S tiskárnami Linx, které se dokážou přepínat mezi dávkami, může být tento úkol snadný a s minimem prostojů. Tiskárny pro „velké znaky" Linx eliminují nežádoucí prostoje, protože vyžadují minimální čištění a údržbu. A co víc, díky jednoduché nastavitelnosti můžete ušetřit mnoho financí a času tím, že využijete intuitivní ovládací interface.

Prostoje jsou dále snižovány i tím, že nemusíte číst komplikované manuály. Naše průmyslové tiskárny umožňují rychlou tvorbu a editaci správ krok za krokem. Nastavení tiskárny pro tisk nezabere více než minutu.

 

Snižování nákladů

Pro výrobce nastane potřeba precizní a sofistikované produkce sekundárních balení, jakmile vlastní (primární) produktová balení budou přecpaná. Tento jev lze pozorovat již nyní. Řešením je jasné standardizované logo a ikonografie, které jsou klíčové pro povědomí o značce a umožňují sekundárním balením vyjímat se v regálech.

Potřeba pro více tištěných informací může být výzvou. Loga a ikony musejí například v některých zemích splňovat stejné legislativní požadavky jako kódy a znaky pro dohledatelnost. Stejně jako potřeba po kvalitních kódech pro dohledání výrobků, tak i vzrůstající potřeba po více správách na sekundárních baleních, může být nákladná.

Tiskárny Linx, které mají více možností, jsou schopny tisknout text, grafiku ve vysokém rozlišení, kvalitní 2D kódy a to stejnou tiskárnou. Jedna tiskárna tak v sobě kombinuje možnost značení na primární i sekundární balení, tím nabízí maximální flexibilitu a snižuje Vaše náklady.

 

Pokud přemýšlíte o výměně tiskárny pro přímé tištění na obaly, jako je například tiskárna pro velké znaky, která umožňuje širokou škálu potisků s minimálními prostoji, pak nás

 

BOTTLING PRINTING s.r.o.

Bezručova 651/25
Mikulov
692 01
Česká republika

Mob.: +420 608 400 021
Fax: +420 910 257 934
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU