800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Extrudovaný polystyrenový odpad
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
5 nejnovějších nabídek
Lisování tekutého kovu
Nízkotlaké lití
Gravitační odlévání do kokil
Podlahový mycí stroj - Bateriový - Giampy 22B
Podlahový mycí stroj - Bateriový - E36 B

Snižujte efektivně náklady na energie! Eaton Elektrotechnika zve na FOR PASIV

12/02/2013

eaton_714První veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb FOR PASIV proběhne začátkem února v Praze za účasti renomovaných vystavovatelů; Eaton Elektrotechnika představí systém xComfort.

 

Praha, 23. ledna 2013 – Eaton Elektrotechnika s.r.o. (dříve Moeller Elektrotechnika), přední výrobce a distributor elektrotechnického zařízení, představí v rámci letošním veletrhu FOR PASIV svůj systém inteligentní elektroinstalace xComfort. Ve dnech 6. – 9. února 2013 bude návštěvníkům k dispozici informační stánek firmy Eaton (Hala 4 – A13) v prostorách PVA EXPO Letňany vybavený ukázkami produktů a realizovaných projektů. Odborní konzultanti představí výhody inteligentní elektroinstalace, jejího snadného ovládání a její celkový přínos pro bydlení 21. století.

 

Kromě možnosti ovládat dům či byt pomocí panelu či mobilního telefonu se návštěvníci mohou dozvědět, jak ušetřit náklady na elektrickou energii nebo jak zabezpečit dům v době dovolené.  

 

Co je FOR PASIV?

V prvním únorovém týdnu budou v PVA EXPO Letňany představeny produkty, technologie a systémy z dílen předních světových výrobců a projektantů v oblasti nízkonákladových staveb. FOR PASIV je jediný veletrh v ČR zaměřený výhradně na stavbu, provoz a rekonstrukci nízkoenergetických, pasivních a takzvaných nulových staveb. Mezi vystavovateli jsou špičky v oboru stavebnictví specializující se jak na výstavbu, tak na jednotlivé komponenty inteligentních a nízkonákladových budov. Obor elektroinstalace zastupuje Eaton Elektrotechnika.

 

Energeticky úsporné bydlení jedním z témat

Kromě ukázky produktových a technologických novinek proběhne řada odborných a legislativních přednášek věnovaných problematice výstavby a užívání energeticky nenáročných staveb.

 

Eaton Elektrotechnika se veletrhu zúčastní nejen jako vystavovatel, ale i z pozice odborného partnera. Představí zde svůj komplexní systém bezdrátové elektroinstalace xComfort a jeho uživatelských výhod.

 

„Jak ušetřit energie a jak efektivně spravovat své nemovitosti, to jsou nejčastější otázky našich zákazníků,“ řekla Lucie Kuhnová, marketingová ředitelka společnosti Eaton Elektrotechnika. „Odpovědí je systém xComfort, díky kterému může domácnost ušetřit až 30 % nákladů za energie, u komerčních budov je pak úspora ještě znatelnější,“ dodala.

 

Co umí inteligentní elektroinstalace?

Moderní bezdrátová elektroinstalace je praktickým pomocníkem pro rodinné domy, stejně jako pro rozsáhlé administrativní a komerční budovy. Kromě úspory energií slouží systém xComfort ke kompletnímu ovládání budov, tedy žaluzií, vrat, bezpečnostního systému, osvětlení či vytápění, umožňuje vytváření a naprogramování světelných scén, simulace přítomnosti v domě a disponuje několika speciálními funkcemi pro kontrolu spotřeby energií a vyhodnocování rizikových situací. Při rekonstrukci panelových bytů, či starých činžovních domů je montáž velmi rychlá a díky bezdrátové technologii se obejde bez velkých zásahů do kabelových rozvodů.

 

FOR PASIV se koná souběžně s veletrhy STŘECHY PRAHA a SOLAR PRAHA:

 

KDY:    6. – 9. února 2013

středa – pátek od 10 do 18 hodin

sobota od 10 do 17 hodin

KDE:    PVA EXPO Letňany

Beranových 667

199 00  Praha 9 – Letňany

Pro další informace jsme k dispozici na níže uvedených kontaktech nebo navštivte webovou stránku http://www.eaton.cz, http://www.xComfort.cz nebo na http://www.forpasiv.cz.  

 

 

Zuzana Medlíková                                          Lucie Kuhnová

PR Manager                                                     Head of Marketing and Communication CZ & SK

T: +420 739 01 91 91                                        T: +420 267 990 464

E: zuzana.medlikova@justC.cz                          E: LucieKuhnova@eaton.com

H: www.justC.cz                                               H: www.eaton.cz

 

Just Communication s.r.o.                              Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Dlouhá 705/16                                                  Komárovská 2406
110 00  Praha 1                                    193 00  Praha 9

 

 

O společnosti Eaton Elektrotechnika

Eaton Elektrotechnika s.r.o., výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů patří od dubna roku 2008 do skupiny Eaton Corporation. Společnost vstoupila na český trh v roce 1993. V září 2009 změnila společnost v souvislosti s integrací do skupiny Eaton název z Moeller na Eaton Elektrotechnika s.r.o. Významnou součástí společnosti Eaton Elektrotechnika je výrobní závod v Suchdole nad Lužnicí, kde se vyrábějí proudové chrániče a jističe a rozváděčové skříně.

Se svými více než tisíci pracovníky se společnost řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v Jihočeském kraji.

Důležitou roli v rámci koncernu plní také distribuční a skladové centrum BDC v Pohořelicích u Brna, které zajišťuje dodávky celého sortimentu produktů Eaton a Moeller zákazníkům v České republice a zemích střední a východní Evropy.

V letošním žebříčku Czech TOP 100 nejvýznamnějších firem České republiky, se umístila na 90. místě, tímto se posunula o čtyři příčky výše oproti roku 2010. Dále obhájila 6. příčku v žebříčku TOP100 ICT a celkově v roce 2011 dosáhla tržeb ve výši cca 5,25 mld. Kč.

Začátkem roku 2012 otevřela skupina Eaton vlastní inovační centrum ve Vědeckotechnickém parku v Roztokách u Prahy, své první v Evropě a páté na světě.

Více informací získáte na webových stránkách http://www.EatonElektrotechnika.cz nebo http://www.Eaton.cz.

 

O společnosti Eaton

Eaton je diverzifikovaná společnost zabývající se správou napájení. Poskytuje energeticky účinná řešení, která pomáhají zákazníkům efektivněji řídit spotřebu elektrické, hydraulické a mechanické energie.

Eaton je světovým technologickým lídrem v oblasti elektrických komponentů, systémů a služeb pro kvalitní napájení, rozvody a řízení energií, přenosu energií, osvětlení a elektroinstalačních produktů; řízení hydraulických hnacích systémů a služeb pro průmyslová a mobilní zařízení; letectví, hydraulických a pneumatických systémů pro komerční a vojenské použití; a hnacích a pohonných systémů pro výkon, úsporu paliva a bezpečnost nákladních a osobních vozidel. V roce 2012 Eaton získal společnost Cooper Industries. Nyní má společnost, Eaton přibližně 100 000 zaměstnanců a prodává své výrobky zákazníkům ve více než 150 zemích světa. Více na http://www.eaton.eu.  

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU