800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava komunikace
Kotel
Zateplení RD
Dodání obalů
Vertikální obráběcí centrum
5 nejnovějších nabídek
Bazény a zastřešení
Truhlářská výroba
Ložiska a hnací řemeny
Spojovací materiál, ocel nerez
Lisování tekutého kovu

Speciální stroje pro dělení materiálů

18/06/2015

 

awac_120

 

Firma AWAC, spol. s r.o. vedle převažujících dodávek CNC strojů pro dělení materiálů vodním paprskem rozšířila nabídku o speciální stroje, které vyrábí firma MicroStep spol. s r.o.


Inkoustové popisování


Zařízení na řezání trubek


Zařízení na řezání den nádrží


Vrtání a řezání závitů


Plazmové řezání otvorů do trubek

Tento stroj využívá kombinace klasického odsávaného pracovního stolu vybaveného navíc podélnou šachtou, která umožňuje díky kombinovanému pohybu (natáčení trubky universálním sklíčidlem a pohyb portálu v jednom směru) výřezy otvorů do trubek o průměru až 500 mm.


Plazmové řezání + vrtací vřeteno
Jedná se o kombinaci klasického CNC plazmového pálícího stolu osazeného vrtacím vřetenem s výměnným zásobníkem nástrojů. Tato kombinace umožňuje výrobu malých otvorů vrtáním a následné vyřezání větších otvorů a obvodu vyráběné součásti.


CNC stroj pro dělení materiálů vodním paprskem spolu s pneumatickým vrtacím vřetenem
Tato aplikace umožňuje předvrtat otvory tam, kde nelze materiál prostřelit vodním paprskem ( např. kompozity, lamináty atd.), nebo se jedná o kombinaci klasického dělení materiálů vodním paprskem a následné vrtání děr spolu s řezáním závitů. Tímto strojem je potom možné zhotovit určité součásti bez dalšího obrábění na jiných strojích, což znamená úsporu strojních časů.


CNC stroj pro dělení materiálů vodním paprskem doplněný o rotátor
Tato kombinace dokáže řezat v 5-ti osách a svým způsobem v některých případech dokáže skloubit výhody klasického 2D řezání s robotickým řezáním.


Plazmové řezání spojené současně s popisem výřezů
V tomto případě je možné provádět popis několika způsoby. Buď vybavíme stroj klasickou metodou s plazmovým popisovacím zdrojem nebo inkoustovou popisovací hlavou. Také se již realizovala dodávka stroje, kde byl popis prováděn vodním paprskem bez abraziva.


Plazmové řezání pod úhlem
Zde je suport CNC stroje osazen speciálním rotátorem, který dokáže vyrábět např. výpalky s připravenou hranou pro další operaci sváření, nebo umožní pálení kuželových děr.


CNC stroj pro 3D vysokootáčkové obrábění
Tento stroj je určen jak pro letecký průmysl (pracuje např. v AERU Vodochody), tak ve výrobě reklamních nápisů či v dřevozpracujícím průmyslu pro tvarové frézování


CNC stroj s lepící hlavou
Jedná se o CNC stroj na bázi stroje MICROCUT, který může být osazen buď řídícím systémem MSNC 500 nebo v levnější variantě MSNC 100. Na suportu má místo plazmového hořáku připevněnu hlavu s tryskou, která nanáší lepidlo po stanovené dráze. Použití například pro fixaci skládaných filtrů tavným lepidlem.

Všechny stroje od firmy MicroStep, spol. s r.o. jsou řízeny řídícím systémem MSNC 500, který má speciální úpravy software pro jednotlivé technologie

 

AWAC, spol. s r.o.

V Chotejně 3
Praha 10 - Hostivař
102 00
Česká republika

Tel.: +420 272 019 571
Fax: +420 272 019 572
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU