800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Kvalitní potisk - větší a pravidelné odběry
Gitterboxy,Mars bedny,KLT přepravky,KTP boxy
Katr
Stavební stroj
Bagr
5 nejnovějších nabídek
Půjčujeme dodávky
Drť PP
Sedák rovný (Podlepený) 510x420x60
Vlastní konstrukce licích zařízení
PS Edistir SR 550 natur

Společnost Aastra obdržela vysoké ocenění za platformu MX-ONE

10/03/2014

Aastra, součást společnosti Mitel, oznámila, že za svoji podnikovou komunikační platformu MX-ONE obdržela od nezávislé agentury Current Analysis vysoký rating. Current Analysis je globálním lídrem v oblasti poskytovatelů analýz trhu a objektivních poradenských služeb v odvětví telekomunikací a IT. Agentura v nezávislém reportu označila komunikační server Aastra MX-ONE za „velmi silný a vysoce škálovatelný produkt na trhu středně velkých podnikových komunikačních platforem". Ve zprávě také vyzdvihuje schopnost zavádět IP telefonii s nižší potřebou hardwaru (serverů).

Aastra MX-ONE je reálná platforma pro unified communication (UC) řešení, která svým uživatelům umožňuje flexibilně reagovat na jejich specifické komunikační potřeby, ať již pracují kdekoliv.

„Jsme nadšeni, že jsme opět obdrželi za řešení Aastra MX-ONE vysoké ocenění," říká Frederic Boone, manažer společnosti Aastra pro střední a jihovýchodní Evropu. „Zpětná vazba od nezávislé agentury Current Analysis potvrdila předchozí vysoké ocenění, který náš produkt v minulosti obdržel. Pracovali jsme s vysokým nasazením na tom, aby platforma MX-ONE nabídla podnikovým zákazníkům to nejlepší řešení z pohledu flexibility, efektivity a nabízené hodnoty. Fakt, že široce respektovaná analytická organizace jako Current Analysis označila náš produkt tak vysokým hodnocením, vnímáme velmi pozitivně," dodává Frederic Boone.

Aastra neustále vylepšuje své produkty s cílem poskytnout zákazníkům nejlepší a nejefektivnější cestu pro inovace jejich řešení. Uvedla například nový model licencování, na jehož základě si namísto nabídky jedné licence za zařízení typu videa či stolního telefonu zákazníci mohou zakoupit jednu licenci podporující čtyři koncová zařízení. Tím se snižují jejich náklady a zvyšuje flexibilita.

Aby splnila potřeby koncových uživatelů, lze platformu MX-ONE přizpůsobit přáním zákazníků a doplnit komplexním portfoliem UC řešení společnosti Aastra, a to v rozsahu od multimediálního kontaktního centra Solidus eCare a messagingového řešení Aastra OneBox až po technologii pro spolupráci Aastra Mobile Client a videokonferenční ekosystém Aastra BluStar.

Vyšší flexibilitu zajišťuje interoperabilita s předními dodavateli hardwaru middlewaru, jako jsou například společnosti Hewlett-Packard, Dell a VMware.

 

 

mx_256

 

 

 

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU