800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava komunikace
Kotel
Zateplení RD
Dodání obalů
Vertikální obráběcí centrum
5 nejnovějších nabídek
Bazény a zastřešení
Truhlářská výroba
Ložiska a hnací řemeny
Spojovací materiál, ocel nerez
Lisování tekutého kovu

Společnost Beijer Electronics získala velkou zakázku v USA.

20/11/2012

beijer_300Společnost Beijer Electronics získala prostřednictvím svého zastoupení Westermo velkou zakázku v objemu 30 miliónů švédských korun (4 milióny amerických dolarů) od společnosti Washington Metropolitan Area Transit Authority (WMATA) jako koncového zákazníka.
 
Zakázka je přelomová pro řešení IP komunikace v oblasti drážní dopravy od společností Beijer Electronics a Westermo a potvrzuje vedoucí postavení skupiny v této oblasti. Pro firmu Beijer Electronics  jde současně o jednu z největších samostatných objednávek.

Zakázka zahrnuje dodávku komunikačních zařízení - switchů a routerů pro 364 vagónů. První dodávky se uskuteční v průběhu čtvrtého čtvrtletí 2013  a další budou následovat po dobu 2,5 roku. Je zde také potenciál pro další objednávky, které by mohly být součástí plánu WMATA na modernizaci  sítě metra a městských vlaků ve Washingtonu.

Komunikační zařízení od společnosti Beijer Electronics budou součástí informačního systému vlaků, který bude dodávat společnost Toshiba, přímý  zákazník společnosti Westermo. Klíčovým faktorem pro to, že se Toshiba rozhodla pro vlakový IP komunikační systém Westermo, byla jeho odolnost a  spolehlivost i ve velmi nepříznivých podmínkách. Komunikační systém má i  speciální funkce pro řízení a dohled, které zvyšují bezpečnost drážní dopravy.

Firma Westermo se téměř dva roky intenzivně věnovala vývoji svého nového  řešení pro IP komunikaci v drážní dopravě. Své výsledky představila koncem minulého roku. V roce 2012 získala na tento systém již dvě významné objednávky od nových zákazníků, ovšem menšího rozsahu. Velká zakázka od firem Toshiba a WMATA dosvědčuje, že v drážní dopravě již skutečně začal přechod na IP komunikaci a Beijer Electronics v něm vidí na globálním trhu ohromný potenciál.


 


Beijer Electronics je rychle rostoucí společnost s širokými zkušenosti v oblasti průmyslové automatizace a komunikace. Produkty, které vyvíjí a prodává, a služby, jež poskytuje, jsou orientovány na zákazníka. Od svého vzniku v roce 1981 se Beijer Electronics vyvinula v mezinárodní skupinu působící v 21 zemích s obratem 1,4 mld. švédských korun (2011). Na stockholmské burze NASDAQ OMX Nordic Exchange Stockholm je společnost vedena v seznamu Small Cap pod označením BELE.
www.beijerelectronics.se
 


AutoCont CZ a. s.
Hornopolní 3322/34
702 00 Ostrava
TOMALA Tomas
Phone : +420 910 971 111
Fax : +420 910 971 100
info@autocont.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU