800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Slévárenské bedny
Rekonstrukce kulturního domu
Přeprava D/Pfarrkirchen - CZ/Olomouc
Stavební úpravy haly a administrativní budovy
Sběr a odvoz odpadu
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
Pokládka zámkové dlažby
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Prášková lakovna

Společnost BITO obdržela ocenění Reddot za nový vysoce zátěžový SL box

27/05/2013

 

logo3_309

Udílení cen Reddot: Zaujal inovativní design výrobku společnosti BITO. Bito-Lagertechnik Bittmann GmbH s hlavním sídlem v Meisenheimu bylo vyhlášeno letošním vítězem udělování cen „reddot“ za design produktu. Zvolen byl nový box SL86. Tato cena je udělována výrobkům na základě jejich estetického vzhledu a proto, že udávají zajímavé trendy. Cena bude předána v divadle Aalto v Essenu dne 2. července.
Nový, vysoce odolný box značky BITO s celou řadou možností využití je zaměřený na všeobecné požadavky výrobních společností, montážních firem a obchodních organizací. Poskytuje ekonomickou alternativu ke konvenčním GLT a dalším velkým přepravkám z kovu nebo dřeva. V základním rozměru 800 x 600 mm snese tento box zatížitelnost až 500 kg.
Boxy lze přizpůsobit individuálním požadavkům díky různým variantám vybavení a dalším možnostem. Boxy SL86 se vyrábějí s uzavřenými stěnami a volitelně s robustními klapkami. Ke snadnému nakládání a jednoduchému odebírání v oblasti kompletace nebo montáže lze klapky zavírat jednou rukou. Rohy jsou dodávané v různých barvách, to umožňuje jednoduchou identifikaci boxů v různých odděleních / zónách u zákazníka. K dispozici je také komplexní sortiment příslušenství. BITO rozšířilo sortiment i přidáním nového protiskluzového krytu a dvou držáků etiket.
Pro Reddot Design Award 30 mezinárodních odborníků ověřuje, testuje a vyhodnocuje 4515 záznamů z různých průmyslových odvětví. Hodnotícím kritériem je např. míra inovace, funkčnost, intuitivní ovládání a ekologická kompatibilita. „Firmy si uvědomují značnou přidanou hodnotu investicí do designu. Nakonec, design produktu je nejdůležitějším kritériem pro spotřebitele v nákupním procesu“, vysvětluje Prof. Peter Zec, Zakladatel a generální ředitel Reddotaward.

 

 

box_400

 

 

www.packaging-cz.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU