800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Kvalitní potisk - větší a pravidelné odběry
Gitterboxy,Mars bedny,KLT přepravky,KTP boxy
Katr
Stavební stroj
Bagr
5 nejnovějších nabídek
Půjčujeme dodávky
Drť PP
Sedák rovný (Podlepený) 510x420x60
Vlastní konstrukce licích zařízení
PS Edistir SR 550 natur

Společnost Brady uvádí novou tiskárnu štítků BMP™41

04/10/2013

 

brady_195

Nová odolná přenosná tiskárna umožňuje snadné potiskování štítků technikům datových a telekomunikačních sítí i elektroinstalatérům.

 

tisk_239

 

Společnost Brady uvádí na trh svou nejnovější ruční tiskárnu štítků BMP™41. Tato přenosná tiskárna se výjimečně snadno ovládá a může potiskovat jednotlivé vysekané štítky nebo kontinuální pás o šířce až 25,4 mm v nejrůznějších úlohách při instalacích datových, telekomunikačních i elektrických sítí.


„Přenosná tiskárna vhodná i pro předem vysekané štítky poskytuje uživatelům mnohem širší výběr typů štítků a výrazně větší efektivitu potisku,“ říká Hilde De Swerdtová, Demand Creation Director EMEA společnosti Brady Corporation. „Tato tiskárna, schopná potiskovat jednotlivé předem vysekané štítky, s velmi odolnou konstrukcí a za příznivou cenu, je nejlepším nástrojem pro uživatele, kteří se chystají učinit krok směrem k řešením s vysekanými štítky.“


Tiskárna BMP™41 je výjimečně odolná i v nepříznivých podmínkách. V testech mj. odolala pádu z výšky 1,8 m. Je opatřena krytem odolávajícím nárazům i v průmyslovém prostředí a držadlem pro snadné přenášení v ruce. Tiskárnu BMP™41 lze přenášet jednoručně. Má baterie NiMH s dlouhou životností a možností opakovatelného dobíjení. Díky tomu ji lze snadno používat pro potiskování štítků v jakýchkoliv úlohách.


Tiskárna BMP™41 využívá pro snadné nastavení vestavěný procesor pro rozpoznávání náplní a štítků (smart-cell) a kompaktní zásuvné zásobníky kazet s vhodnou páskou pro jejich rychlou a snadnou výměnu. Kapacita potisku je 250 štítků denně a rychlost tisku 33 mm/s.


Tiskárna BMP™41 s velkým grafickým displejem s podsvětlením a klávesnicí QWERTY umožňuje uživateli vidět přesně to, co bude tiskárna tisknout. K dispozici jsou vestavěné průvodce a grafika, které pomáhají urychlit návrh potisku štítků.


V tiskárně BMP™41 lze použít až deset různých materiálů k potisku, které se používají v průmyslovém prostředí. Tiskárna je proto ideální pro takové úlohy, jako jsou popis kabelů a vodičů, označován panelů, svorek a svorkovnic, pro obecnou identifikaci zařízení atd.


„Tiskárna BMP™41 umožňuje uživatelům efektivně a s minimem chyb používat přesně ty materiály a štítky, které jsou v dané úloze třeba,“ říká Nicole Nelsonová, Global Product Manager for Portable Systems. „Ať už naši zákazníci potiskují štítky každodenně nebo jen jednou za čas, chceme jim poskytnout nástroj, jenž jim umožní štítek vytisknout hned napoprvé správně.“


Pro další informace o nové tiskárně, včetně krátkého instruktážního videa, navštivte
www.bradyeurope.com/bmp41.

 

tisk1_546

O společnosti Brady Corporation:
Brady Corporation je mezinárodní výrobce a prodejce kompletních řešení pro identifikaci a zabezpečení komplexů budov, produktů a osob. Výrobky společnosti Brady pomáhají zákazníkům zvyšovat bezpečnost osob i zařízení, produktivitu a výkonnost. Patří mezi ně vysoce výkonné štítky, značky, bezpečnostní systémy, tiskárny, software a materiály pro vyřezávanou grafiku. Společnost byla založena v roce 1914 a má bohaté spektrum zákazníků z oblastí elektroniky a telekomunikační techniky, strojírenství, elektrotechniky, stavebnictví, vzdělávání, medicíny a jiných oborů. Sídlo firmy Brady je v Milwaukee (Wisconsin, USA) a k 31. červenci 2013 společnost na celém světě zaměstnávala přibližně 7 400 lidí. Akcie Brady se obchodují na burze v New Yorku pod značkou BRC. Více informací je k dispozici na
www.bradycorp.com.


BRADY
Lindestraat 20,
9240 Zele
BELGIUM
Van de Putte Tom
Telefon: +32 (0) 473 78 49 37
tom_van_de_putte@bradycorp.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU