800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Extrudovaný polystyrenový odpad
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
5 nejnovějších nabídek
Lisování tekutého kovu
Nízkotlaké lití
Gravitační odlévání do kokil
Podlahový mycí stroj - Bateriový - Giampy 22B
Podlahový mycí stroj - Bateriový - E36 B

Společnost Fluke představuje nové testery napětí a spojitosti

03/01/2013

fluke_211Řada robustních dvoupólových testerů poskytuje okamžité odečty v libovolných pracovních podmínkách.

PRAHA, Česká republika – Společnost Fluke Corporation představuje testery napětí a spojitosti Fluke T90, T110, T130 a T150. Tato řada robustních dvoupólových testerů napětí/spojitosti poskytuje prostřednictvím světla, zvuku, vibrací a digitálního displeje okamžité odpovědi, a to v libovolných pracovních podmínkách.

Nové dvoupólové testery Fluke se vyznačují vysoce kvalitním provedením včetně robustního lisovaného pouzdra, silnější šňůry s indikátorem opotřebení WearGuard, masivním krytem baterie a odolným chráničem sond. Testery vyhovují nejnovějším bezpečnostním normám RN 61243-3:2010 a řadí se do bezpečnostní třídy Cat IV 600 V, Cat III 690 V (modely T110, T130 a T150) nebo Cat III 600 V, Cat II 690 V (model T90).

Dvoupólové testery Fluke ukazují střídavé/stejnosměrné napětí čtyřmi způsoby: jasná, okamžitě viditelná kontrolka LED, jasný digitální displej zobrazující naměřené hodnoty, zvukový test spojitosti a vibrace poskytující hmatatelnou odezvu, díky které se elektrikáři dozví o přítomném napětí. Jedná se o užitečnou funkci zejména v hlučném prostředí nebo v situacích, kdy musí neustále sledovat sondy.

Testery jsou ergonomicky navržené pro maximální komfort a celodenní použití i s rukavicemi. Jasně čitelný podsvícený displej zajišťuje viditelnost tlačítek a kontrolek za jakýchkoliv světelných podmínek a díky možnosti zapnutí a vypnutí zvuku lze testovat i v tichém prostředí, ani byste rušili ostatní.

Dvoupólové testery napětí a spojitosti Fluke poskytují elektrikářům vlastnosti, funkce a poměr cena/výkon vhodné pro jakékoliv použití nebo osobní preference.

Další informace o přístrojích Fluke a aplikacích a pomoc s vyhledáním nejbližšího distributora lze získat na e-mailu info@fluke.cz nebo na webových stránkách společnosti Fluke na adrese http://www.fluke.cz.

 

FOTOGRAFIE produktu jsou ZDE (http://bit.ly/ViIEKJ).

 

# # #

O společnosti Fluke

Společnost Fluke, založená v roce 1948, je významný světový výrobce kompaktních profesionálních elektronických měřicích přístrojů. Zákazníky společnosti Fluke jsou technici, konstruktéři, elektrikáři a metrologové, kteří instalují, vyhledávají poruchy a spravují průmyslové elektrické a elektronické vybavení nebo kalibrační procesy.

Fluke je registrovaná obchodní známka společnosti Fluke ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Uvedené názvy existujících společností a produktů mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků. Další informace naleznete na webu společnosti Fluke.

Sledujte společnost Fluke na síti Facebook (www.facebook.com/flukeczsk).

# # #

Pro více informací prosím kontaktujte:

 

PRAM Consulting s.r.o.

Stanislav Přibyl
Tel.:     +420 222 351 493
Mobil:   +420 736 684 268

e-mail: stanislav.pribyl@pram.cz      

www.pram.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU