800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

Společnost InterSystems oceněna časopisem SD Times za inovace a vedoucí pozici v databázových technologiích

13/08/2013

logo2_342

InterSystems se v prestižním hodnocení SD Times 100 objevuje již pátým rokem

 

 

Společnost InterSystems, celosvětový poskytovatel pokročilých technologií pro průlomové aplikace, oznámila, že ji časopis SD Times zařadil mezi 100 předních inovátorů v oblasti softwaru. Editoři SD Times tak ocenili společnost InterSystems ve svém každoročním hodnocení softwarového průmyslu již popáté za sebou.

 

Od roku 2003 editoři časopisu SD Times každoročně sledují firmy, jimž se v minulém kalendářním roce dostalo největší mediální pozornosti, hodnotí jejich výsledky a rozhodují, která je ta nejlepší z nejlepších. Pečlivě posuzujeme nabídku a renomé jednotlivých firem. Soustřeďujeme se také na to, kolik pozornosti je společnosti a jejím produktům věnováno, jak se o nich diskutuje. To je totiž známkou vedoucího postavení v oboru,“ uvádějí editoři časopisu SD Times ve vydání z června 2013.

 

Společnost InterSystems byla oceněna v kategorii Databáze a správa databází (Database and Database Management). Podle časopisu SD Times jsou databáze a systémy pro správu dat základem každého významnějšího softwarového projektu. Kategorie Databáze a správa databází oceňuje společnosti, které vývojářům pomáhají vytvářet integrační prvky a přístupové nástroje, díky nimž mohou aplikace přijímat a využívat data.

 

„Snažíme se poskytovat pokročilé technologie pro vývoj průlomových aplikací, které nejen automatizují procesy, ale podstatně obohatí práci uživatelů,“ říká Paul Grabscheid, viceprezident InterSystems pro strategické plánování. „Opakované uznání SD Times nás velmi těší, protože jde o nezávislé hodnocení vedoucích editorů.“

SD Times je úspěšný měsíčník zaměřený na oblast vývoje softwaru. Celý seznam vítězů 2013 SD Times 100 najdete na http://sdt.bz/51682#ixzz2YZNXlyxj.

 

 

O společnosti InterSystems

Společnost InterSystems patří mezi světové softwarové lídry. Sídlí v Cambridge v americkém státu Massachusetts a má pobočky ve 25 zemích. InterSystems poskytuje pokročilé technologie pro průlomové aplikace. InterSystems Caché® je extrémně rychlý a masivně škálovatelný databázový systém. InterSystems Ensemble® je platforma pro rychlou integraci a vývoj propojitelných aplikací. InterSystems DeepSee® je technologie umožňující zabudovat do transakčních aplikací funkce pro aktivní analýzu v reálném čase.

 

 

 

 

 

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

 

PRAM Consulting s.r.o.

Zuzana Záhorová

E: zuzana.zahorova@pram.cz

T: +420 224 913 003

 

nebo

 

InterSystems B.V.

Iveta Přidalová

E: Iveta.Pridalova@InterSystems.com

 

 

 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU