800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Samolepící štítky potištěné a odvíječe
Fasáda
Stavební úpravy a přístavba ZŠ
Zateplení obecního úřadu a kulturního domu
Skříň
5 nejnovějších nabídek
Upevňování
LOCTITE SF 7900 CERAMIC SHIELD
LOCTITE PC 7350 pro opravy dopravníkových pásů
GTB
Stavební rozvaděč

SPOLEČNOST LIKOV S.R.O. OSLAVILA 20. NAROZENINY

08/04/2014

SPOLEČNOST LIKOV S.R.O. OSLAVILA 20. NAROZENINY

Kuřim, 7. dubna 2014

 Firma Likov s.r.o., přední český výrobce stavebních profilů, oslavila v pátek 4. dubna 20leté výročí. Pozvání na galavečer přijali představitelé významných firem z oblasti stavebnictví z České republiky i ze zahraničí. Zúčastnilo se více než 300 hostů. O dobrou zábavu se postaral Miroslav Žbirka a po jeho koncertu mohli hosté shlédnout film o historii a současné podobě společnosti. Film bude možné shlédnout i na webových stránkách firmy.   

 

Firma Likov s.r.o. dnes exportuje do všech zemí Evropy a je lídrem na českém trhu. Součástí slavnostního galavečera bylo i bilancování předchozích let. „Měli jsme štěstí na dobré lidi, kteří mají velký podíl na našem společném úspěchu. Firma naší velikosti se dá postavit pouze na loajálních a schopných zaměstnancích,“ poděkoval jednatel firmy Pavel Burant. Poděkování mířila také k hostům, dodavatelům a odběratelům, za jejich dlouhodobou přízeň a fungující spolupráci.

 

20let-likov-pavel-radek-miroslav-petr-dan_2000_01

zleva: Petr Burant; Radek Toman, jednatel; Miroslav Toman; Pavel Burant, jednatel; Daniel Toman

 

„Za těch dvacet let našeho fungování jsme získali celkem dost zkušeností. Věříme, že na trhu budeme tak dlouho, abychom tyto zkušenosti mohli využít, abychom realizovali naše plány do budoucna a abychom i nadále pomáhali lidem dělat funkční a dokonalé stavby a zateplení budov,“ shrnul plány do budoucna druhý z jednatelů firmy, Radek Toman. V dalších letech chce firma ještě rozšířit sortiment výrobků a navýšit výrobní kapacity, aby mohla získat vyšší podíl na tuzemském trhu a pokračovat v expanzi na trhy evropské. 

Firma Likov s.r.o. vyrábí především profily pro zateplování fasád, okenní profily a profily pro sádrokartonové konstrukce. V sortimentu ale najdete i veškeré potřebné příslušenství jako jsou sklovláknité tkaniny, fasádní hmoždinky nebo střešní doplňky. Výrobky si dlouhodobě drží vysokou kvalitu. Udržení technické a kvalitativní úrovně je prioritou i do dalších let.  

 


 

LIKOV s.r.o. je nejvýznamnějším výrobcem a prodejcem stavebních profilů a příslušenství v České republice a jedním z lídrů na evropském trhu.

 
Společnost byla založena v roce 1994 jako česká rodinná společnost bez zahraničního kapitálu. Naší hlavní činností je výroba stavebních profilů pro sádrokartonové konstrukce, omítky a tepelnou ochranu budov ETICS. Profily vyrábíme tvářením hliníkového nebo ocelového plechu a extruzí plastů. Dlouhodobě mají naše výrobky vysokou kvalitu a to díky neustálému zdokonalování a modernizaci výrobní technologie, používání kvalitních materiálů a zavedeným postupům řízení kvality. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009. Naše výrobky jsou také certifikované do mnoha systémů pro zateplení budov.

bez_nzvu_265

 

 

www.likov.com

http://firmy.industry-eu.cz/likov-sro

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU