800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Samolepící štítky potištěné a odvíječe
Fasáda
Stavební úpravy a přístavba ZŠ
Zateplení obecního úřadu a kulturního domu
Skříň
5 nejnovějších nabídek
Upevňování
LOCTITE SF 7900 CERAMIC SHIELD
LOCTITE PC 7350 pro opravy dopravníkových pásů
GTB
Stavební rozvaděč

SPOLEČNOST LIKOV S.R.O. SLAVÍ LETOS V DUBNU 20. NAROZENINY

03/04/2014

logo_298_01

 

Tiskové oznámení

Kuřim, 2. dubna 2014


SPOLEČNOST LIKOV S.R.O. SLAVÍ LETOS V DUBNU 20. NAROZENINY


Oslava při příležitosti dvacetiletého výročí proběhne v pátek 4. dubna v 19 hodinv Hotelu International v Brně.


Zúčastní se jí významní tuzemští i zahraniční hosté z oblasti stavebnictví. Firma vyrábí především profily pro zateplování fasád, okenní profily a profily pro sádrokartonové konstrukce. V sortimentu najdete i veškeré potřebné příslušenství, jako jsou sklovláknité tkaniny, fasádní hmoždinky nebo střešní doplňky. Výrobky si dlouhodobě drží vysokou kvalitu. Používá je většina významných firem, které dodávají zateplovací systémy, a najdete je ve většině stavebnin a hobby-marketů.

 

Oslava 20. narozenin společnosti LIKOV s.r.o. je otevřena i pro tisk, a to od 19 do 21 hodin. Pokud budete mít zájem udělat z akce reportáž, pořídit fotografie nebo rozhovory, předem mi prosím potvrďte svoji účast.


Magda Mertová

Marketing a propagace

magda.mertova@likov.com

mobil: +420 607 991 659

 

____________________________________________________________________________________________________________

 

LIKOV s.r.o. je nejvýznamnějším výrobcem a prodejcem stavebních profilů a příslušenství v České republice a jedním z lídrů na evropském trhu.

 
Společnost byla založena v roce 1994 jako česká rodinná společnost bez zahraničního kapitálu. Naší hlavní činností je výroba stavebních profilů pro sádrokartonové konstrukce, omítky a tepelnou ochranu budov ETICS. Profily vyrábíme tvářením hliníkového nebo ocelového plechu a extruzí plastů. Dlouhodobě mají naše výrobky vysokou kvalitu a to díky neustálému zdokonalování a modernizaci výrobní technologie, používání kvalitních materiálů a zavedeným postupům řízení kvality. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009. Naše výrobky jsou také certifikované do mnoha systémů pro zateplení budov.

 

Sortiment stavebních profilů doplňujeme o další zboží, jako jsou sklovláknité tkaniny, fasádní hmoždinky, střešní fólie a mnoho dalšího příslušenství.

Naším cílem je nabídnout zákazníkům kompletní sortiment v dané oblasti. Společně se samotnými produkty zajišťujeme odběratelům i širokou škálu služeb. 

 

500000777_240_01

Likov s.r.o., www.likov.com

http://firmy.industry-eu.cz/likov-sro

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU