800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Stroj pro dělení a broušení
Nákup motorových pil
Výměna potrubí
Přeprava D/Pfarrkirchen - CZ/Olomouc
Barvy
5 nejnovějších nabídek
Truhlářská výroba
Ložiska a hnací řemeny
Spojovací materiál, ocel nerez
Lisování tekutého kovu
Nízkotlaké lití

Společnost NEXT nabízí účinné řešení proti krádežím v bytech, domech i chatách

12/02/2013

next_208Praha, 2. listopadu 2012–Značné škody na majetku mají každoročně na svědomí zloději, kteří se vloupávají do bytů či domů.Pokud chcete toto riziko snížit, věnujte patřičnou pozornost otázce zabezpečení svých nemovitostí. Poradí vám odborníci ze společnosti NEXT, která se dlouhodobě specializuje na výrobu a prodej kvalitních a prověřených bezpečnostních dveří.Firma, která má pobočky po celé republice, nabízí rovněž bezpečnostní fólie na sklo, mříže a elektronické zabezpečení pro ochranu vašeho majetku.

Bezpečnostní dveře: znesnadněte práci zlodějům

Riziko vloupání do domu či bytu výrazně omezíte instalací speciálních bezpečnostních dveří s kvalitní kovovou konstrukcí, která je po celé ploše krytá plechem a účinně brání objekt vůči mechanickému proniknutí. Vrchní - designovou - vrstvu dveří tvoří zpravidla tvrdé dřevo, dýha nebo jiné materiály, které lze sladit s interiérem nebo exteriérem. Mimo uvedené má pak smysl kupovat pouze certifikované dveře, jejichž stupeň odolnosti odpovídá minimálně třetí, lépe však čtvrté bezpečnostní třídě.„Pojišťovny tento certifikát často vyžadují. V případě vloupání vám pak certifikátem deklarovaná odolnost dveří usnadní jednání s pojišťovnou při vyřizování pojistné události. Pokud máte doma levnédveře nižších tříd,může být jednání s těmito institucemi komplikovanější,“ upozorňuje Ivan Pavlíček, ředitel společnosti NEXT.

Elektronické systémy: identifikujte snadno zloděje

Jestliže máte v plánu zabezpečit svůj dům, byt nebo chatu co nejdokonaleji, nabízí se cenově dostupný systém elektronického zabezpečení. „Alarmy vám ohlídají okna a dveře do objektu, budou signalizovat jejich rozbití, identifikují neoprávněný pohyb v místnostech nebo dokonce upozorní na únik plynu či na vznik požáru. Účinnou ochranu představují také kamerové systémy, které zaznamenávají všechny události ve vašem objektu nebo v jeho okolí. Přispívají nejen ke snadnější identifikaci případného pachatele, ale i ke zhotovení dokumentace pro pojišťovnu,“ říká Ivan Pavlíček, ředitel společnosti NEXT.

Bezpečnostní fólie: zajistěte dveře i okna

Pokud chcete být vždy o krok napřed před nejrůznějšími kriminálními živly, pomohou vám také bezpečnostní fólie NEXT. Prosklené dveře a okna jsou totiž obecně nejsnadnějším místem průniku do vašeho domu či bytu. Fólie zpomalují vniknutí do objektu a zároveň zabraňují náhodnému vysypání skla. Současně jsou schopné zachytit až 80% tepla, což v případě využití fólií na vozidle zaručuje vyšší pohodlí cestujících a zároveň ochranu interiéru vozu. Tento druh protislunečních fólií je možné využít také do klasických oken.

Bezpečnostní mříže: chraňte riziková místa

Pro další zabezpečení oken, balkónů, světlíků a zadních traktůmůžete použít také pevné bezpečnostní mříže NEXT z kvalitních materiálů. Efektivníslužbu vám nabídnoutaké nůžkové mříže. Jejich výhodou je, že při roztažení zaberou málo místa, přestože po zatažení poskytují nadstandardní ochranu. Rozměry i design mříží si navíc můžete nechat přizpůsobit na míru vašim potřebám.

Společnost NEXT funguje na českém trhu od roku 1990 a patří mezi absolutní špičku v segmentu. Zákazníkům nabízí moderní designy a materiály, ale také se systematicky věnuje zvyšování bezpečnosti a dalších užitných vlastností svých produktů. Všechny deklarované parametry dveří NEXT jsou pravidelně testovány a certifikovány v akreditovaných laboratořích a zkušebnách. Splňují všechny požadavky aktuálních evropských norem.

Více informací o službách a produktech značky NEXT naleznete na www.next.cz

Kontakt pro média:
Radek Václavík, radek.vaclavik@aspen.pr,
222 222 592, 774 327 597

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU