800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Přeprava D/Schwabach - CZ/Jičín
Gitterboxy
Výroba garážových vrat - poptávám prkna
Palety
Přeprava zboží
5 nejnovějších nabídek
Výkup rozbitých přepravek výměnou za nové bedny
Plastové odpady - výkup
Výrobní program
Historie firmy
WOODPROTECTOR

Společnost Seco dále rozšiřuje sortiment monolitních karbidových fréz

25/03/2014

 

seco_300

Společnost Seco nedávno rozšířila svoji již nyní velmi komplexní řadu monolitních karbidových fréz Jabro®-Solid2 o další palcové rozměry, geometrie a
provedení drážek. Toto doplnění poskytuje ještě lepší možnosti využití této univerzální řady fréz, která přináší jak úsporu nákladů, tak i vysoký výkon.


Obráběcí nástroj s dlouhými břity JS522, který splňuje přísné požadavky norem letectví na pravoúhlost, vysokou jakost povrchu, velké úběry materiálu a efektivnější obrábění,
je nyní k dostání ve standardních palcových rozměrech. Nyní tak mohou i další zákazníci zkrátit časy cyklů a dosáhnout efektivnějšího dokončování jedním záběrem a také snadněji dodržovat normy vysoké kvality v široké řadě obráběných materiálů.

 

frez_282

V roce 2013 přibyly do sortimentu Jabro®-Solid2 čtyři nové geometrie řady JS400. Tyto frézy umožňují optimální utváření třísek a dosažení lepších řezných podmínek při obrábění slitin hliníku ve všeobecném strojírenství i v leteckém průmyslu. Aby se řada JS453 ještě lépe přizpůsobila výrobě součástí letadel a rozšířily se možnosti jejího používání, zahrnuje nyní nové poloměry (1,0; 2,0; 2,5; 3,0; 4,0 a 6,0 mm) a délky vyložení.

frez1_288

Další informace o čelních frézách Jabro®-Solid2 vám poskytne místní zástupce společnosti Seco nebo je najdete na stránkách www.secotools.com/jabrosolid2.


Co se týče výrobků Jabro®-HSS-Co, společnost Seco rozšířila sortiment monolitních čelních stopkových fréz HSS-E řady JCO710 o verze se 4 břity v kompletní nabídce průměrů, která zvyšuje bezpečnost práce u operací plného drážkování, zvláště za ztížených podmínek. Nové délky byly také přidány do řady verzí se 6 břity, aby umožnily efektivní frézování do rohu až 4xD během jednoho záběru.

frez2_295

Další informace o výrobcích Jabro-HSS-Co vám poskytne místní zástupce společnosti Seco nebo je najdete na stránkách www.secotools.com/JCO710.


Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět. Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

 

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU