800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba dílů z čirého polykarbonátu
Spodní deska
Obrábění krytů
Mikroperforační válec na HDPE fólie
Frekvenční měnič
5 nejnovějších nabídek
Pokládka živice
Rekonstrukce a modernizace jeřábů
Jeřábové dráhy
Jednonosníkové mostové jeřáby
Stroje a linky pro zpracování technických vláken, fólií a tkanin

Společnost Seco navyšuje výkon systému Jetstream Tooling®

25/08/2014

seco_300

 
Společnost Seco navyšuje výkon systému Jetstream Tooling®
 
Společnost Seco představila inovace v systému Jetstream Tooling zajišťující vyšší produktivitu a bezpečnost procesu. Zdokonalení představuje vylepšený systém upínání břitové destičky páčkou a zejména možnost montáže induktoru pro hrubovací operace. Tato kombinace umožňuje zvýšení výkonu nástrojů Jetstream Tooling zejména při hrubování a výrobci tak mohou nyní dosáhnout nejen vyšší produktivity, ale i kvality dílu, neboť výrazně eliminují teplo vznikající při obrábění.
 
hq_img_jetstream_tooling_application.jpg_ico500_500 

HQ_IMG_Jetstream_Tooling_Application.


Původní systém upínání pomocí kolíku byl pro břitové destičky s negativní geometrií nahrazen konstrukcí upínání páčkou, díky čemuž získal nový systém Jetstream Tooling několik výhod, například vyšší přesnost při výměnách břitových destiček a zamezení pohybu břitové destičky při velkém zatížení v aplikacích hrubování.

Stopkové držáky nástrojů vybavených systémem Jetstream Tooling Duo se vyznačují přídavným výstupem chladicí kapaliny pod břitovou destičkou, který směruje proud chladiva do zóny sekundárního ohřevu, přímo pod řeznou hranu. Tím se zvyšuje efektivita chlazení a kvalita dílů. Navíc je možné samostatně objednat volitelný induktor pro hrubovací operace, který optimalizuje proudy chladicí kapaliny pro větší hloubky řezu a vyšší rychlosti posuvu. U všech typů induktorů byly navíc provedeny úpravy polohy a nastavení trysek a chlazení je proto přesnější a podstatně účinnější.

Další informace o systému Jetstream Tooling vám poskytne místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com/jetstreamtooling.

 


Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět. Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.
 


Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
TEJKALOVÁ Alena
Phone : +420-530-500-827
alena.tejkalova@secotools.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU