800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

Společnost Seco představuje třídu CP200 pro zapichování a upichování při tvarovém soustružení MDT

08/01/2014

 

seco_300

 

Brno, prosinec 2013 - Materiálová třída Seco CP200 již dlouho představuje vynikající třídu pro zapichování a upichování včetně obrábění náročných materiálů. Aby bylo
dosaženo ještě větší všestrannosti tohoto osvědčeného produktu, bylo použití destiček CP200 rozšířeno i na aplikace tvarového soustružení MDT.


Třída CP200 pro aplikace MDT, která je primárně určena pro obrábění vysokolegovaných slitin včetně materiálů Inconel, Hastelloy a Waspaloyale i ocelí s vysokou pevností, je také vysoce výkonná při obrábění litiny s nízkou pevností a martenzitických nerezových ocelí. Tyto břitové destičky se vyznačují optimalizovanou jemnozrnnou strukturou a obvodově broušeným ostřím, díky čemuž dosahují vynikajících výsledků při vysokých rychlostech a zároveň si udržují vysokou odolnost vůči plastické deformaci.

 

seco_302

 

004300_HQ_IMG_LCGF-RP_CP200.


Břitové destičky CP200 představují doplněk k nepovlakované třídě 883 společnosti Seco a destičky je možné používat ve spojení s řadou držáků Jetstream Tooling® pro ještě lepší řízení utváření a odvodu třísek, pro vyšší produktivitu, jakost povrchu i celkovou jakost součásti. Systém Jetstream Tooling zajišťuje přívod chladicí kapaliny pod vysokým tlakem přímo na řeznou hranu a odvádí z ní teplo, což umožňuje dosáhnout vyšších řezných rychlostí.

Řada CP200 zahrnuje tři varianty utvařečů třísek: FT pro dokončovací soustružení a hluboké zápichy, MP pro střední soustružení, tvarové soustružení a zapichování s dobrou dostupností a RP pro dokončovací a střední soustružení, tvarové soustružení a zapichování. Břitové destičky CP200 jsou dostupné jako jednostranné i oboustranné a jsou k dispozici s šířkou řezné hrany v metrické variantě od 3 do 10 mm a v palcové verzi od 0,125” do 0,25”).


Další informace o třídě CP200 vám poskytne váš místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com/cp200.


Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět.
Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím
pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

 

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU