800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Obrábění
Výroba dle dokumentace
Trommelrohr
Regranulát PELD - dlouhodobě
Olověné autobaterie s elektrolyty
5 nejnovějších nabídek
SVAŘOVACÍ TECHNIKA
Žebérkové pletivo
Odpady
Čištění průmyslových odpadních vod
Silentbloky, těsnící elementy, "O" kroužky, desky, vlnovce, membrány

Společnost Seco představuje vysoce spolehlivou třídu břitových destiček CBN010 pro soustružení ocelí

14/06/2013

Brno, červen 2013 - Nová, nepovlakovaná třída CBN010 společnosti Seco byla navržena s ohledem na vysoký výkon v nepřerušovaných až středně přerušovaných řezech. Tato
nová třída se svou extrémně homogenní strukturou zajišťuje stabilní výkon a konzistentní životnost nástroje, čímž minimalizuje odstávky a náklady na obrábění.

brit_394

CBN010


Třída CBN010 je svým složením podobná třídám CBN10 a CBN100, je však vyrobena nově navrženým výrobním procesem, který zajišťuje vysoce jednolitou mikrostrukturu. Třída má nízký obsah cBN, průměrnou velikost zrna 1,5 μm a obsahuje keramické pojivo TiC. Díky tomu bylo dosaženo jak odolnosti vůči opotřebení, tak pevnosti, a proto třída umožňuje vysoký výkon v celé řadě materiálů. Třída CBN010 je optimalizovaná pro práci v povrchově kalených a ložiskových ocelích, lze ji ale úspěšně používat také k obrábění nástrojové oceli, rychlořezné oceli, vysoce pevné oceli, martenzitické nerezové oceli, materiálů z práškového železa a slitin s tvrdou povrchovou vrstvou.

Břitové destičky CBN010 jsou dostupné jako destičky monolitní, s celistvou vrstvou, s připájenými prvky a s připájenými břity. Varianta s celistvou vrstvou a varianta s připájenými prvky mají tloušťku cBN 1,6 mm; monolitní prvek je připájen moderní technikou tvrdého pájení, aby bylo dosaženo nejsilnějšího možného spojení s nosnou karbidovou destičkou.

Další informace o třídě CBN010 naleznete na webových stránkách
http://www.secotools.com/cbn010


Společnost Seco Tools je předním světovým výrobcem vysoce výkonných obráběcích nástrojů. Produkce společnosti Seco zahrnuje kompletní program nástrojů a břitových destiček pro soustružení, frézování, vrtání, vystružování a vyvrtávání, doplněné i upínacími systémy nástrojů. S více než 25 000 standardních produktů tak společnost Seco kompletně pokrývá oblast obrábění kovů a vybavení obráběcích strojů od vřetena až po břity nástrojů.


Společnost sídlí ve Švédsku, v městě Fagersta, a má zastoupení ve více než 50 zemích světa, spolu se 40 přidruženými společnostmi, distributory a prodejci.
Více informací na www.secotools.com.

 

Kontakt:
Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU