800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava místní komunikace
Ostraha vánočních trhů a funkce správce tržiště
Ochranné pracovní prostředky
Oprava výtluků na MK
Vrata
5 nejnovějších nabídek
SADA - komplet těsnění na 1 italský vršek 1/2" - U2/268H
Kolečka Steinco
Přepravní EUROBOX 1200x800x900 5VVL
Papír antikorozní - Role, SVIK š.750, 106g/m2
Paleta lisovaná INKA F10 - 1200x1000x140 - nosnost 900kg

Společnost Seco rozšiřuje antivibrační systém Steadyline™ o vyvrtávací tyče

16/01/2015

 

seco_300

 

Jelikož je používání nástrojů s dlouhým vyložením ve výrobním odvětví čím dál oblíbenější, společnost Seco rozšířila svoji patentovanou řadu pro
redukci vibrací Steadyline o vyvrtávací hlavy.

tyc_338

HQ_IMG_Steadyline_GL_Connection.


Velmi pevný a stabilní systém Steadyline efektivně tlumí nežádoucí vibrace při extrémních řezných podmínkách prostřednictvím „dynamického pasivního systému“ uvnitř tělesa držáku, kde tlumicí těleso vibruje proti primárním vibracím. Díky tomu dokáží tyto produkty provádět typické operace s dlouhým vyložením dvakrát rychleji než tradiční nástroje, snižují namáhání vřetene a zároveň umožňují vyšší úběr materiálu, lepší jakost povrchu a poskytují dlouhou životnost nástrojů.


Systém Steadyline je dostupný s tyčemi velikosti 6 x D, 8 x D a 10 x D celé řady typů včetně Seco-Capto™ C4, C5 a C6 a HSK-T. Tento systém rovněž disponuje vyvrtávacími hlavami s připojením GL pro hrubování s průměrem od 36 do 69 mm a průměrem dokončení od 34 do 69 mm. Tyče i vyvrtávací hlavy navíc mají kanálky vnitřního chlazení pro lepší odvod třísek. Zatímco běžné tradiční systémy používají pro výměnu vyvrtávacích hlav několik upínacích šroubů a další upevňovací prvky, mimořádně přesný konektor GL tyčí Steadyline vyžaduje k uvolnění a utažení hlav pouze maticový klíč.


Toto rozhraní se vyznačuje silným a rychlým zajištěním pomocí jednoho vestavěného upínacího kroužku, který vyvrtávací hlavu přitahuje dovnitř a zajišťuje tak pevný a stabilní kontakt kónických dosedacích ploch. Po počátečním nastavení vyvrtávací tyče můžete hlavy instalovat a demontovat bez potřeby opětovného seřízení.

Další informace o nových vyvrtávacích tyčích systému Steadyline vám poskytne místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com. Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět. Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

 

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU