800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Přeprava z ČR do Litvy
Dodavatel HDPE fólie
Zhotovení navigační cedule
Vyvážení dvou kusů hřídelů mulčovače
Rekonstrukce vstupních hal bytového domu
5 nejnovějších nabídek
Elektroerozivní stroje - drátové řezačky AD 325 L BJ
Karusely - jednostojanové 1512
Nákup a prodej starších obráběcích strojů
Náhradní díly pro obráběcí stroje
Stěhování strojů a zařízení (demontáž a montáž)

Společnost Seco rozšiřuje řadu držáků EPB 5600 Shrinkfit o produkty se systémem Safe-Lock s vysokou bezpečností

01/11/2013

 

 

seco_300

Společnost Seco nyní umožňuje objednávání držáků pro tepelné upínání EPB 5600 Shrinkfit se systémem Safe-Lock™, který zajišťuje zdokonalenou ochranu proti vytažení řezných nástrojů s válcovou stopkou. Systém zajišťuje vyšší spolehlivost, delší životnost nástroje a vyšší produktivitu při hrubovacím frézování vysokými rychlostmi, při kterém se obrábějí tvrdé materiály jako titan a speciální slitiny.

 

drzak_238

 

Safe-Lock I


Držák EPB 5600 má v porovnání s držákem Shrinkfit typu DIN vyšší 6upínací sílu, větší tuhost a stejné házení 3 μm při 3xD. Upínací síla držáku EPB 5600 je ve skutečnosti v průměru o 33 procent větší než u ekvivalentního držáku DIN. Protože držák EPB 5600 propojuje tuto upínací sílu a systém Safe-Lock, dokáže naprosto eliminovat riziko vytažení nástroje a dosahovat vyšší rychlosti úběru materiálu díky možnému zvýšení hloubky řezu a vyšším rychlostem posuvu.


Systém Safe-Lock je vybaven unášecími kolíky vsazenými v otvorech nástrojového držáku Shrinkfit. Kolíky v kombinaci se spirálovými drážkami na válcové stopce nástroje brání vytažení nástroje ze sklíčidla i při extrémních podmínkách obrábění.


Pro dosažení nejlepšího výkonu při obrábění slitin titanu doporučuje společnost Seco využívat držák EPB 5600 společně s monolitními karbidovými frézami Jabro®HPM JHP770 s optimalizovanou úpravou břitu. Všechny standardní produkty Jabro jsou nyní na vyžádání dostupné s volitelnou stopkou Safe-Lock.


Další informace o držácích EPB 5600 Shrinkfit využívajících technologii Safe-Lock vám poskytne váš místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webu
www.secotools.com/epb5600.

drzak1_230

Safe-Lock II


Společnost Seco Tools je předním světovým výrobcem vysoce výkonných obráběcích nástrojů. Produkce společnosti Seco zahrnuje kompletní program nástrojů a břitových destiček pro soustružení, frézování, vrtání, vystružování a vyvrtávání, doplněné i upínacími systémy nástrojů. S více než 25 000 standardních produktů tak společnost Seco kompletně pokrývá oblast obrábění kovů a vybavení obráběcích strojů od vřetena až po břity nástrojů.


Společnost sídlí ve Švédsku, v městě Fagersta, a má zastoupení ve více než 50 zemích světa, spolu se 40 přidruženými společnostmi, distributory a prodejci.
Více informací na www.secotools.com.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU