800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Nákup ručního nářadí
Jímka
Plechy
Peletky
Svářečka
5 nejnovějších nabídek
Manipulátory a robotizovaná pracoviště
Zařízení pro svařování plastů a kovů
Osvětlení markýzy HELLA nightlight
Markýzy CLEO 5530
Kabelové vlečky

Společnost Seco rozšiřuje řadu Turbo 10 o novou geometrii břitových destiček M06

31/07/2014

 

seco_300

 

Společnost Seco přináší novou geometrii M06, která rozšiřuje řadu břitových destiček XOEX10T3. Tato geometrie byla vyvinuta pro stávající rohové frézy Turbo 10 a přináší vyšší životnost nástroje a snížení výrobních nákladů při obrábění nerezových ocelí a slitin titanu. Geometrie M06 je dostupná v několika variantách, k dispozici jsou třídy F40M, T350M, MP2500, MP1020, MM4500, MS2500 a MS2050 a poloměry rohů 0,4 až 3,1 mm.


Společnost Seco neustále rozšiřuje svou řadu produktů Turbo 10 a poskytuje tak výrobcům větší flexibilitu při obrábění houževnatých materiálů. Kromě nové geometrie M06 obsahuje tato řada také mnoho typů lisovaných a broušených břitových destiček.

deska_279

HQ_IMG_Turbo_Insert_XOMX.jpg


Všechny frézy Turbo 10 mají lůžka obrobena přesným frézováním, čímž je zajištěno optimální usazení břitové destičky v tělese nástroje. Výsledkem je menší házení, vyšší stabilita a delší životnost nástroje. Integrované chladicí kanálky podporují vysokou produktivitu a výborný odvod třísek. Vysoce flexibilní frézy Turbo 10 jsou vhodné k frézování drážek, osazování, postupnému zafrézování, čelnímu obrábění, vytváření lůžek, ponornému frézování a frézování zakřivených ploch.


Další informace o geometrii břitových destiček M06 a rohových fréz Turbo 10 vám poskytne váš místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com/en/Global/Products/Milling/Square-sholder-milling/Geometria-M06/ a www.secotools.com/turbo10.


Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět.
Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU