800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Poptáváme částečnou rekonstrukci bytu
Soustruh
Rekonstrukce fasády a oplocení
Plastový materiál
Rekonstrukce mostu
5 nejnovějších nabídek
Komíny TUMA s nejlepším poměrem ceny a kvality
Komíny TUMA s najlepším pomerom ceny a kvality
Frézka konzolová FGH 32
Frézka nástrojařská FUW 315/ III
MAHO 1000 Frézka nástrojářská

Společnost Seco rozšiřuje řadu vrtáků Crownloc® Plus o dvě nové geometrie

04/06/2014

 

seco_300

Společnost Seco právě obohatila řadu Crownloc Plus, známou svými vysoce bezpečnými a ekonomickými možnostmi vrtání otvorů, o další dvě geometrie.
Nejnovější geometrie M a L této řady vrtáků s vyměnitelnými korunkami přináší ještě lepší ostrost břitu a utváření a odvod třísek, čímž doplňují skvělou odolnost proti
opotřebení v nejrůznějších materiálech.


Geometrie M je navržena pro zajištění minimalizace zahřívání a dosažení dlouhé, předvídatelné životnosti v náročných operacích vyvrtávání otvorů, mezi které patří obrábění žáruvzdorných slitin, titanu, slitin titanu a nerezových ocelí. Geometrie disponuje základovým povlakem TiAIN a povrchovým povlakem TiN s nízkým třením, které omezují vznik nárůstků na řezné hraně. Substrát s 10% zrnitostí pak zlepšuje houževnatost řezné hrany a bezpečnost použití.

Geometrie L s plochou geometrií a se 140stupňovým úhlem špičky dosahuje optimálního odvodu třísky a vysoké bezpečnosti procesu při vyvrtávání tvárných materiálů vytvářejících dlouhé třísky, například uhlíkových ocelí. Dvě vodicí plošky geometrie stabilizují proces vyvrtávání, což napomáhá při náročných aplikacích, jako jsou zešikmené výstupy. Provedení s úhlem 180 stupňů geometrie L také umožňuje vrtání zahloubení pro hlavy šroubů.


Jak geometrie M, tak geometrie L jsou k dispozici v průměrech 12 až 19,9 mm a hloubkách řezu 3xD, 5xD a 8xD při zachování šířek tolerancí IT9 a IT10. Kromě toho jsou s touto řadou, stejně jako u všech nástrojů s vyměnitelnými korunkami, eliminovány náklady na přebrušování nebo přenastavování.

vrtak_315_01

 

HQ_IMG_Crownloc_Plus_SD400_Crown-Assortment.


Pevný, hladký design vrtáků řady Crownloc Plus má hluboké a široké drážky a disponuje velmi pevným mechanismem upínání. Nejlepších výsledků dosáhnete při použití těchto Seco produktů v následujících držácích: Weldon DIN 1835 B/DIN 6535 HB, hydraulických sklíčidlech typu 5834 (pouze pro válcové stopky a stopky –R1) nebo držácích typu 5630 Shrinkfit (pouze pro válcové stopky a stopky –R1).


Další informace o vrtácích Crownloc Plus vám poskytne váš místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com/crownlocplus.
Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět. Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU