800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Propagační a dárkové předměty
Letni a zimní údržba silnic
Údržba veřejné zeleně
Výstavba rodinného domu - dřevostavba
Nákup automatické linky
5 nejnovějších nabídek
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů
Slévárna hliníku - Top Alulit s.r.o.
Sáček pro balení textilu 230×440+0+50
Sáček pro balení potravin 67×110+0+30

Společnost Seco uvádí v roce 2013 spoustu nových řešení v řezných nástrojích a příslušenství

05/02/2013

V průběhu roku 2013 představí společnost Seco komplexní řadu nových řezných nástrojů pro frézování, soustružení, závitování i pro operace obrábění otvorů – všechny tyto nástroje jsou vytvořeny tak, aby usnadnily výrobcům ve všech průmyslových odvětvích optimalizaci obráběcích procesů a zvýšily produktivitu a ziskovost.
 

335.25

Frézování
V oblasti frézování představí společnost Seco tyto novinky:
- Břitová destička třídy MK2050 pro efektivní zpracování litin. Odolnost této třídy vůči opotřebení dělá z těchto destiček ideální nástroj pro většinu aplikací, kde jsou nyní používány třídy MK1500 a MK2000 společnosti Seco.
- Frézy se zuby ve šroubovici řady Turbo 10. Tyto nástroje zlepšují proces obrábění a dosahují vyšší kvality, přičemž umožňují výrobcům optimalizovat produktivitu díky větší hloubce řezu a vysoké schopnosti úběru materiálu při frézování drážek i při tvarovém frézování.
- Rozšíření sortimentu geometrií břitových destiček řady Turbo 10 pro frézování do rohu.
V nabídce jsou nyní destičky pro celou řadu poloměrů a destičky pro obtížně obrobitelné materiály.
- Nová řada řezných hlaviček pro obrábění vysokým posuvem pro nástrojový systém Minimaster® Plus.
- Inovativní kotoučová fréza 335.25 s nastavitelnou šířkou řezu. Tento nástroj přináší mimořádný výkon ve všech aplikacích, kde jsou kotoučové frézy využívány a které vyžadují produktivitu a univerzálnost.Turbo 10


Soustružení
V oblasti soustružení představí společnost Seco tyto produkty:
- Tangenciální čtyřhranná destička X4, která disponuje systémem pevného upnutí pro efektivní zapichování a upichování malých dílů.
- Materiálová třída TGK1500 s technologií povlakování Duratomic® pro zapichování a kopírování v litině se systémem tvarového soustružení MDT.
- Řada břitových destiček pro obrábění svarů trubek s optimalizovanou konstrukcí a pro různé materiály.
- Vysoce produktivní negativní utvařeč třísek M6 s vysokou odolností vůči odlamování, opotřebení vymíláním a tvorbě nárůstků na břitu při soustružení ocelí.TGK1500


Pokročilé materiály pro soustružení
V oblasti pokročilých materiálů pro soustružení představí společnost Seco tyto produkty:
- Nová nepovlakovaná třída CBN010 (PCBN), která je mimořádně pevná a odolná vůči opotřebení, určená pro soustružení kalených ocelí.
- Laserem zhotovený utvařeč třísek PCBN poskytuje lepší řízení utváření a odvodu třísek s lepší jakostí povrchu, méně časté zastavování stroje z důvodu problémů s odvodem třísek a snížení tvorby shluků třísek zajišťuje zkrácení doby nutné k čištění stroje.CBN010


Frézování závitů
V oblasti závitování představí společnost Seco tyto produkty:
- Řada monolitních karbidových závitovacích fréz s válcovými stopkami Threadmaster™ pro upnutí do držáku Shrinkfit, hydraulického držáku nebo nového přesného kleštinového sklíčidla EPB 5672.
- Rozšířená řada držáků Seco Capto™ Snap-Tap® ve velikosti C5, která umožňuje používat břitové destičky Snap-Tap velikosti 27 s nástrojem Seco-Capto C5.
- Nová řada vyvrtávacích tyčí pro kuželové závity.


Jabro™ Tools
Společnost Seco také představí prémiovou řadu monolitních karbidových fréz Jabro:
- Vysoce výkonné monolitní frézy JHP951 pro hrubování. Tyto nové frézy nabízí o 30 procent vyšší rychlost úběru materiálu ve srovnání se stávajícím typem JHP950.
- Monolitní fréza JHP993 s profilem pro komplexní hrubování pro případy, kdy není obrobek zcela monolitický nebo je těžké jej upnout.
- Monolitní fréza JC845, která snižuje delaminaci, nárůst tlaku a teploty v řezné zóně při frézování drážek a rohovém frézování v uhlíkových kompozitech (CFRP).
- Fréza s levostrannou šroubovicí JC885 pro směrování tlaku dolů při obrábění obrobků
z uhlíkových kompozitů.JHP951_JHP993


Obrábění otvorů
V oblasti obrábění otvorů představí společnost Seco tyto produkty:
- Vrtáky s výměnnými korunkami Crownloc® Plus 8xD pro obrábění různých materiálů
s vynikajícím odvodem třísek.
- Modulární vrtací systém Perfomax® SD602 s vyměnitelnými kazetami, optimalizovanými drážkami pro odvod třísek a nastavitelným středovým vrtákem pro vrtání velkých a hlubokých otvorů.
- Vrtací nástroje CX1 a CX2 s tvrdým polykrystalickým diamantem (PCD). Toto jedinečné provedení v podstatě eliminuje výskyt neodřezaných vláken a delaminaci v pokročilých kompozitních materiálech.
- Přesné a víceúčelové hlavy Axiabore™ pro jemné vyvrtávání k dispozici s připojením Seco-Capto™.
- Nová generace můstkových vyvrtávacích tyčí Jumbo S s chladicími kanály umožňující použití vyšších řezných podmínek díky přídavnému zajišťovacímu šroubu, který zvyšuje tuhost celkové sestavy.
- Karbidové výstružníky Nanofix™ krátké verze 3XD pro aplikace s omezeným přístupem a pro optimalizaci házení nástroje.
- Nastavitelné držáky SAH určené pro řadu nástrojů pro vystružování Seco. Tyto držáky zajišťují perfektní možnost regulace házení nástroje a zvyšují životnost nástroje a kvalitu vrtaného otvoru.Axiabore


Nástrojové držáky
Společnost Seco představí následující řešení pro upnutí nástrojů:
- Vysoce přesné kleštinové pouzdro EPB 5672 s maximálním radiálním házením pouhé tři mikrony a až třikrát větším přenášeným momentem oproti předchozím modelům kleštinových sklíčidel.
- Zesílený držák Shrinkfit EPB 5600, který zaručuje o 30–40 procent vyšší přenášený moment ve srovnání s ekvivalentním držákem Shrinkfit typu DIN.EBP5672

 


Společnost Seco Tools je předním světovým výrobcem vysoce výkonných obráběcích nástrojů. Produkce společnosti Seco zahrnuje kompletní program nástrojů a břitových destiček pro soustružení, frézování, vrtání, vystružování a vyvrtávání, doplněné i upínacími systémy nástrojů. S více než 25 000 standardních produktů tak společnost Seco kompletně pokrývá oblast obrábění kovů a vybavení obráběcích strojů od vřetena až po břity nástrojů.

Společnost sídlí ve Švédsku, v městě Fagersta, a má zastoupení ve více než 50 zemích světa, spolu se 40 přidruženými společnostmi, distributory a prodejci.
Více informací na www.secotools.com.
 


Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
TEJKALOVÁ Alena
Phone : +420-530-500-827
alena.tejkalova@secotools.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU